Instytut > Wydarzenia > Kompetencje społeczne na lekcjach wychowania fizycznego

Kompetencje społeczne na lekcjach wychowania fizycznego

14.02.2020 10:03

W dniu 12 lutego 2020 odbyły się warsztaty szkoleniowe pt."Kompetencje społeczne na lekcjach wychowania fizycznego z wykorzystaniem gier i zabaw" zorganizowane przez Instytut Nauk o Kulturze Fizycznej Kolegium Nauk Medycznych Uniwersytetu Rzeszowskiego oraz Fundację Rozwoju Umiejętności Społecznych FRUMIS. W warsztatach wzięli udział nauczyciele ze szkół podstawowych województwa podkarpackiego. Warsztaty poświęcone były kluczowym kompetencjo i umiejętnościom społecznym.

fot_2.jpg

e-mail: inokf@ur.edu.pl