Wydział > Wydarzenia > Obrona pracy doktorskiej dr Macieja Brożyny

Obrona pracy doktorskiej dr Macieja Brożyny

08.04.2019 13:54

Temat rozprawy doktorskiej; „Tempo zmian budowy somatycznej i sprawności motorycznej  w procesie dwuletniego treningu karate tradycyjnego u dzieci w wieku 10-13 lat” Promotor: dr hab. Krzysztof Buśko, prof. nadzw. Obrona pracy doktorskiej odbyła się 15.01.2019. Rada Wydziału Wychowania Fizycznego Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie na posiedzeniu w dniu 12. Lutego 2019 roku podjęła uchwałę o nadaniu Maciejowi Brożynie stopnia naukowego doktora nauk o kulturze fizycznej.