Wydział > Wydarzenia > Nagrody dla dr Marty Niewczas i Agnieszki Sajdutki

Nagrody dla dr Marty Niewczas i Agnieszki Sajdutki

04.04.2019 08:50

Miło nam poinformować, że dr Marta Niewczas oraz studentka Agnieszka Sajdutka z Wydziału Wychowania Fizycznego Uniwersytetu Rzeszowskiego  zostały laureatkami nagród trenerskich i zawodniczych za rok 2018. Obie Panie odebrały z rąk Marszałka Województwa Podkarpackiego Władysława Ortyla  oraz Prezydenta Miasta Rzeszowa Tadeusza Ferenca cenne nagrody i gratulacje. My również szczerze gratujemy.

image1.jpeg image2.jpeg