Instytut > Wydarzenia > Gruzja - Kazbek (5033 m.n.p.m.)

Gruzja - Kazbek (5033 m.n.p.m.)

12.09.2019 11:58

Nauczyciele akademiccy z Wydziału Wychowania Fizycznego Uniwersytetu Rzeszowskiego w składzie Sławomir Drozd, Maciej Brożyna, Łukasz Godek i Maciej Śliż zorganizowali wyprawę do Gruzji by zdobyć jeden ze znanych szczytów „Kazbek”, znajdujący się w górach Kaukazu.
Podróżnicy realizujący wiele projektów  związanych ze zdobywaniem najwyższych szczytów w wybranych krajach Świata  stanęli na  Kazbeku (5033 m.n.p.m.)
Wyprawa trwała 10 dni i była połączona ze zwiedzaniem i eksploracją ciągle jeszcze dzikich i nie skażonych  cywilizacją zakątków Gruzji.

2.JPG 3.JPG Sylwetki-autorow.JPG