Wydział > Wydarzenia > Szkoła winiarstwa

Szkoła winiarstwa

16.02.2018 11:03

W dniach 5-9.02.2018 roku grupa studentów ze Studenckiego Koła Naukowego Podróżników wzięła udział w "szkole winiarstwa". Szkolenie odbyło się na Słowacji  w Instytucie Winiarstwa we Viničkach. Wyjazd zorganizowany został przez partnerskie Koło Naukowe Ferment z Wydziału Biologiczno-Rolniczego UR. Studenci zapoznali się z procesem produkcji win tokajskich oraz zwiedzano piwnice znajdujące się pod Instytutem.

1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg