Wydział > Wydarzenia > Stypendium Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego dla SKN Podróżników

Stypendium Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego dla SKN Podróżników

22.03.2018 14:15

Pierwsze stypendium w Studenckim Kole Naukowym Podróżników otrzymała Zuzanna Puchalska, która od trzech lat jest członkiem Koła, a na co dzień studiuje Gospodarkę Przestrzenną na Uniwersytecie Rolniczym w Krakowie. Zuzanna wraz ze współautorami (Tomasz Gabor, Janusz Ciuruś, Anastazja Kundera) pod opieką naukową dra Jarosława Herberta opublikowała szereg artykułów z zakresu aktywności turystycznej oraz fizycznej. Serdecznie gratulujemy i czekamy na więcej. Członkowie SKN Podróżników wraz z opiekunem.

zuxka-2.jpg zuzka.jpg zuzka-1.jpg