Wydział > Wydarzenia > Dobre wiadomości z Ministerstwa Sportu i Turystyki

Dobre wiadomości z Ministerstwa Sportu i Turystyki

13.07.2018 12:23

Rzeszów i Podkarpacie nie mogą narzekać na zaangażowanie władz centralnych w budowę infrastruktury sportowej. Najbardziej zaawansowane są przygotowania do budowy hali sportowej w Mielcu. Podobnie w stolicy województwa w tym roku mają być rozpoczęte budowy: hali widowiskowej na Podpromiu, oraz hali lekkoatletycznej Uniwersytetu Rzeszowskiego przy ul. Kwiatkowskiego. Wszystkie te trzy inwestycję otrzymują dofinansowanie z Ministerstwa Sportu i Turystyki.
Informacja na podstawie: http://czytajrzeszow.pl/?id=189&idd=4&poz=ml0