Wydział > Wydarzenia > Agnieszka Sajdutka Mistrzynią Świata w karate tradycyjnym

Agnieszka Sajdutka Mistrzynią Świata w karate tradycyjnym

29.10.2018 10:51

Agnieszka Sajdutka - studentka Wydziału Wychowania Fizycznego Uniwersytetu Rzeszowskiego została podwójną Mistrzynią Świata w karate tradycyjnym! W odbywających się w Kanadyjskim St. John’s Mistrzostwach Świata rzeszowianka  zdobyła dwa złote medale i jeden brązowy. Złoto w konkurencjach: Kumite ind. i Kumite drużynowe, Brąz, Fukugo - dwubój.

image1.jpeg image2.jpeg image3.jpeg