Wydział > Wydarzenia > Wykład otwarty prof. dr Jong-Young Lee

Wykład otwarty prof. dr Jong-Young Lee

07.12.2017 09:01

W dniach 4-7 grudnia 2017 gościł w Rzeszowie prof. dr Jong-Young Lee z Uniwersytetu Suwon (Korea Południowa). Prof. Lee jest specjalistą w zakresie tradycyjnych gier i sportów. Jako visiting professor wygłosił on na ten temat wykład dla studentów obydwu kierunków na Wydziale Wychowania Fizycznego. Miały miejsca spotkania z władzami UR, Wydziału i miasta Rzeszowa. Wrto nadmienić, że nasz Wydział ma podpisaną umowę i realizuje współpracę z odpowiednim wydziałem Uniwersytetu Suwon.

2017-12-05-10a.jpg DSCN0172.JPG