Wydział > Wydarzenia > Mateusz Dudek srebrnym medalistą XIII Międzynarodowego Turnieju Akrobatyki Sportowej

04.09.2017 08:59

W miniony weekend w mocno obsadzonych zawodach w Zielonej Górze (z udziałem blisko 200 zawodników z kraju i zagranicy) fenomenalnie zaprezentował się student III roku Wydziału WF UR Mateusz Dudek. Trenowany przez st. wykładowcę Wydziału WF dra Grzegorza Bielca i absolwenta Naszej uczelni Andrzeja Sokołowskiego zawodnik Towarzystwa Gimnastycznego „Sokół” w Rzeszowie wywalczył srebrny medal w najwyższej kategorii startowej (klasa Mistrzowska) w konkurencji par mieszanych. Mateusz uległ jedynie aktualnym Mistrzom Polski, pokonał natomiast reprezentantów Polski na niedawno zakończone we Wrocławiu „World Games 2017” – parę mieszną z Chorzowa.

2017akrob1.jpg 2017akrob2.jpg 2017akrob3.jpg