Instytut > Wydarzenia > Wyróżnienia i stypendia za osiągnięcia sporotwe w 2015 roku

Wyróżnienia i stypendia za osiągnięcia sporotwe w 2015 roku

27.04.2016 19:15

Ponad 100 sportowców, trenerów i działaczy sportowych otrzymało dziś z rok władz Województwa Podkarpackiego wyróżnienia i stypendia za osiągnięcia sporotwe w 2015 roku. Miło jest nam poinformować, że laureatami VIII Gali Sportu Młodzieżowego zostali również pracownicy i studenci naszego Wydziału:
Dr  Gabriel Szajna - Nagroda Ministra Sportu i Turystyki " Za zasługi dla sportu".
Dr Marta Niewczas - nagroda trenerska za pracę szkoleniową oraz osiągnięcia podopiecznych we współzawodnictwie sportowym w 2015 r.
mgr Rafał Wilk - stypenium Marszałka Województwa za osiągnięcia sportowe w 2015 r.
Agnieszka Sajdutka - stypenium Marszałka Województwa za osiągnięcia sportowe w 2015 r.
Andrzej Rzeszutek - stypenium Marszałka Województwa za osiągnięcia sportowe w 2015 r.

image1.JPG image3.JPG image4.JPG image5.JPG image6.JPG

e-mail: inokf@ur.edu.pl