Wydział > Wydarzenia > Uroczyste wręczenie stopnia naukowego doktora habilitowanego

Uroczyste wręczenie stopnia naukowego doktora habilitowanego

12.12.2016 14:38

W dniu 29.11.2016 r. podczas Święta Uczelni Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie odbyło się uroczyste wręczenie stopnia naukowego doktora habilitowanego nauk o kulturze fizycznej dr hab. prof. UR Pawłowi Królowi. Uroczystego wręczenia dokonał Rektor AWF w Warszawie, dr hab. prof. AWF Andrzej Mastalerz. Gratulacje!
Dziekan Wydziału Wychowania Fizycznego
Uniwersytetu Rzeszowskiego