Wydział > Wydarzenia > Studenci specjalizacji z tenisa na konferencji TENIS 10

Studenci specjalizacji z tenisa na konferencji TENIS 10

13.12.2016 12:52

W dniu 3 grudnia studenci Wydziału Wychowania Fizycznego (3 rok studiów licencjackich i 2 rok studiów uzupełniających magisterskich stacjonarnych i niestacjonarnych) specjalizacji instruktorskiej w tenisie uczestniczyli w IV konferencji regionalnej dla nauczycieli, instruktorów i trenerów tenisa w Stalowej Woli. Szkolenie obejmowało zajęcia teoretyczne i praktyczne dotyczące nauczania początkowego dzieci (Tenis 10) na poziomie pomarańczowym i zielonym. Zajęcia prowadzone były przez eksperta ITF Piotra Unierzyskiego z Poznania oraz trenera PZT Włodzimierza Pikulskiego, opiekunem grup był dr Grzegorz Domino.
W czasie konferencji dwóch pracowników naszego Wydziału otrzymało wyróżnienie od Zarządu Podkarpackiego Związku Tenisa za wspieranie rozwoju tenisa w województwie podkarpackim w 2016 roku, dr hab. prof. UR Emilian Zadarko w szczególności za monitoring kadry wojewódzkiej w zakresie przygotowania sprawnościowego i wydolnościowego zawodników a dr Grzegorz Domino za szkolenie kadr instruktorskich.

1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg 5.jpg 6.jpg 7.jpg 8.jpg 9.jpg