Instytut > Wydarzenia > Nadanie imienia Prof. Kazimierza Obodyńskiego auli Wydziału Wychowania Fizycznego

01.04.2016 13:39

31 marca 2016 r. władze Uniwersytetu Rzeszowskiego, władze Wydziału Wychowania Fizycznego, przedstawiciele władz miasta i województwa oraz licznie zgromadzeni gości uczcili pamięć zmarłego tragicznie Prof. Kazimierza Obodyńskiego. W ramach bardzo ciepłej uroczystości syn Pana Profesora, dr Marcin Obodyński odsłonił tablicę pamiątkową, a następnie wziął udział w zasadzeniu drzewa, które przez wiele lat będzie przypominało nam nieobecnego ciałem, ale niezmiennie ważnego profesora Obodyńskiego. Występujący w imieniu Uniwersytetu, jak również zgromadzeni goście nakreślili sylwetkę prof. Obodyńskiego. Wracając pamięcią do minionych chwil uczcili pamięć: członka rodziny, społeczności akademickiej, przyjaciela i współpracownika.
Relacja TVP Rzeszów:

DSC_3963.jpg DSC_3969.jpg DSC_3977.jpg DSC_3999.jpg DSC_4014.jpg DSC_4018.jpg DSC_4024-(1).jpg ikona_web.jpg

e-mail: inokf@ur.edu.pl