Instytut > Wydarzenia > III Ogólnopolska Studencko-Doktorancka Konferencja Naukowa ,,Trendy w turystyce”

13.06.2016 09:12

Trójka studentów Wydziału Wychowania Fizycznego działająca w Studenckim Kole Naukowym Podróżników wzięła udział w ogólnopolskiej konferencji naukowej organizowanej przez Koło Naukowe Turystyki KoNTiki. Konferencja odbyła się 19-20 maja 2016 roku na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach. Janusz Ciuruś (III lic TiR) i Diana Mazek (I lic TiR) zaprezentowali temat: Set jetting - turystyka filmowa jako nowe trendy w turystyce, z kolei Kamil Przewoźnik (III lic TiR) prezentował  temat: Freeganizm - jako nowe trendy w turystyce.

1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg 5.jpg