Instytut > Wydarzenia > 2 srebra akrobatów Wydziału WF UR w Pucharze Świata

2 srebra akrobatów Wydziału WF UR w Pucharze Świata

16.10.2016 18:59

W zakończonym w ubiegłym tygodniu w Rzeszowie Pucharze Świata oraz International Rzeszów Cup w akrobatyce sportowej wspaniale wypadli studenci Wydziału Wychowania Fizycznego UR. W trójkach kobiet II miejsce wywalczyły studentki III roku:  Izabela Matias i Karolina Pinkowska – reprezentujące rzeszowską „Stal”. Z kolei w konkurencji par mieszanych na II miejscu uplasował się Mateusz Dudek – student 2 roku kierunku wychowania fizycznego w j. angielskim (europejczyk), na co dzień trenujący w Towarzystwie Gimnastycznym „Sokół” w Rzeszowie – stowarzyszeniu, które w tym roku obchodzi swój 130 jubileusz założenia. Trenerami medalistów są: st. wykładowca WWF-UR dr Grzegorz Bielec (TG „Sokół”) oraz absolwenci Wydziału WF-UR mgr Andrzej Sokołowski (TG „Sokół”) i Ewelina Fijołek (ZKS „Stal”).

2016psgim-(1).JPG 2016psgim-(2).jpg 2016psgim-(3).jpg 2016psgim-(4).JPG 2016psgim-(5).JPG