Wydział > Wydarzenia

Kolejny udział w  konferencji studenta z SKN Podróżników

Kolejny udział w konferencji studenta z SKN Podróżników
09.06.2017

Studentka należąca do Studenckiego Koła Podróżników na konferencji w Lublinie Diana Mazek z II TiR Lic. wzięła udział w Ogólnopolskiej konferencji naukowej pt. Forum młodych przyrodników, która odbyła się na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie 27.05.2017 r.

Agnieszka Sajdutka wygrała IX Puchar Świata w karate tradycyjnym!

06.06.2017

Miło nam poinformować, że studentka Wydziału Wychowania Fizycznego UR Agnieszka Sajdutka (AKT Rzeszów) wygrała IX Puchar Świata w Karate Tradycyjnym ORLEN 2017.

Obrona dysertacji doktorskiej mgr Gabriela Bobuli

29.05.2017

Miło nam zakomunikować, że w dniu 18 maja 2017 mgr Gabriel Bobula uzyskał stopień doktora nauk o kulturze fizycznej.

Wizyta w Coimbrze – najstarszym uniwersytecie w Portugalii

29.05.2017

W dniach 15 – 19 maja 2017 roku  dr Małgorzata Buczek – Kowalik – pracownik Wydziału Wychowania Fizycznego, uczestniczyła w tygodniowym stażu naukowym w najstarszym i najważniejszym uniwersytecie portugalskim  - Universidade de Coimbra.

Zdrowie i sprawność pod kontrolą

26.05.2017

W maju odbył się kolejny etap badań naukowych prowadzonych przez Wydział Wychowania Fizycznego UR realizowanych w ramach grantu MNiSW.

Relacja z Konferencji Naukowej

24.05.2017

W dniach 20-21 kwietnia 2017 r. roku odbyła się konferencja naukowa - Gospodarcza, kulturowa i zdrowotna rola turystyki w rozwoju miast i regionów. Szanse, wyzwania, perspektywy.

Mistrzostwa Uniwersytetu Rzeszowskiego w tenisie

23.05.2017

W ramach Uniwersyteckiego Tygodnia Zdrowia i Sportu w dniu 28.04.2017 na kortach klubu Spin odbyły się Mistrzostwa Uniwersytetu Rzeszowskiego w tenisie.

Wizyta w Porto

23.05.2017

Udział studentów SK Podróżników w konferencjach

08.05.2017

Studenci należący do Studenckiego Koła Podróżników po raz kolejny wyjechali reprezentować nasz Wydział, jak również zgłębiać wiedzę związaną ze swoim kierunkiem i zainteresowaniami. W ostatnim czasie były to dwie konferencje.

Międzyuczelniany Turniej Piłki Halowej w WSPiA

28.04.2017

Drużyna futsalu złożona z pracowników Uniwersytetu Rzeszowskiewgo zdobyła srebro podczas trzeciego Międzyuczelnianego Turnieju Piłki Halowej. Turniej rozegrany został w środę 26 kwietnia 2017 r. w hali sportowej WSPiA.

Wyświetlanie wyników 1-10 (z 154)
 |<  < 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10  >  >|