Wydział > Wydarzenia

Wydarzenia Wydziału Wychowania Fizycznego UR

Udział studentów w konferencji nt. piłki siatkowej

13.03.2017

W dniu 27 lutego 2017 r. studenci Wydziału WF uczestniczyli w konferencji dla nauczycieli i trenerów piłki siatkowej na temat: „Wytycznych w nauczaniu przyjęcia, wystawienia i ataku. Droga od podstaw do systemu gry”.

Pierwszy etap badań zdolności motorycznych

10.03.2017

Początkiem marca rozpoczęliśmy pierwszy etap badań dotyczących monitorowania zmian zdolności motorycznych i sprawności psychomotorycznej w efekcie spożycia suplementów diety.

Kolejni studenci Wydziału WF odebrali certyfikaty umiejętności żeglarskich

28.02.2017

Miło nam poinformować, że na Wydziale WF zostały wręczone kolejne certyfikaty SITZ-HALS na poziomie ZAŁOGANT.  Szkolenie odbyło się w ramach zajęć z żeglarstwa, w trakcie letniego obozu programowego 2016 dla studentów pierwszego roku.

Mistrzostwo Polski Joanny Zawadzkiej

14.02.2017

W dniach od 24.01.2017 do 29.01.2017 na kortach K.S. Górnik Bytom rozegrane zostały Halowe Młodzieżowe Mistrzostwa Polski Kobiet U23 w tenisie.

Umowa o wzajemnej współpracy

12.01.2017

W dniu 10.01.2017 r. w Sali Senatu UR odbyło się spotkanie przedstawicieli: Centrum Rehabilitacyjnego REHAMED-CENTER Sp. z o.o., Szpitala Specjalistycznego PRO-FAMILIA Sp. z o.o.,  Zakładu Farmaceutycznego i Producenta Suplementów Diety Olimp Laboratories Sp. z o.o. oraz Uniwersytetu Rzeszowskiego.

4 razy złoto dla Uniwersytetu Rzeszowskiego

11.01.2017

W dniu 5 stycznia 2017 roku w Ustrzykach Dolnych odbyły się Akademickie Mistrzostwa Podkarpacia w Narciarstwie Alpejskim.

Pożegnanie Profesora Jerzego Gaja

04.01.2017

W wieku 87 lat zmarł prof. dr hab. Jerzy Gaj - wybitny historyk kultury fizycznej, zasłużony pedagog oraz wieloletni prorektor Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu i Gdańsku.Pogrzeb prof. dr hab. Jerzego Gaja odbędzie się dnia 5 stycznia 2017 roku o godz. 9.30 na Cmenatrzu Junikowskim w Poznaniu.

Badania pilotażowe z zakresu analizy kinematycznej uderzeń tenisowych

19.12.2016

W dniu 9 grudnia 2016 r. w hali Wydziału Wychowania Fizycznego przy ulicy Hoffmanowej przeprowadzono badania pilotażowe z zakresu analizy kinematycznej uderzeń tenisowych

Studenci specjalizacji z tenisa na konferencji TENIS 10

13.12.2016

W dniu 3 grudnia studenci Wydziału Wychowania Fizycznego, specjalizacji instruktorskiej w tenisie, uczestniczyli w IV konferencji regionalnej dla nauczycieli, instruktorów i trenerów tenisa w Stalowej Woli.

Uroczyste wręczenie stopnia naukowego doktora habilitowanego

12.12.2016

W dniu 29.11.2016 r. podczas Święta Uczelni Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie odbyło się uroczyste wręczenie stopnia naukowego doktora habilitowanego nauk o kulturze fizycznej dr hab. prof. UR Pawłowi Królowi.

Wyświetlanie wyników 1-10 (z 141)
 |<  < 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10  >  >|