Wydział > Wydarzenia

Wydarzenia Wydziału Wychowania Fizycznego UR

KU AZS UR Akademickim Mistrzem Europy w piłce siatkowej mężczyzn.

05.07.2017

W dniach 25.06-2.07.2017 r. w stolicy Podkarpacia odbywały się 14th Europen Universities Volleyball Championship (EUVC Rzeszow 2017). KU AZS UR zdobył tytuł Akademickiego Mistrza Europy w piłce siatkowej mężczyzn. To największy sukces sportowy w historii Uniwersytetu Rzeszowskiego.

Piłkarze ręczni AZS Uniwersytetu Rzeszowskiego pokazali się na Akademickich Mistrzostwach Europy – Antequera 2017

04.07.2017

W dniach 2-8 lipca 2017 roku po raz pierwszy w historii piłkarze ręczni Klubu Uczelnianego AZS Uniwersytetu Rzeszowskiego uczestniczyli w Akademickich Mistrzostwach Europy w piłce ręcznej mężczyzn

Sukces szczypiornistów AZS Uniwersytetu Rzeszowskiego na Akademickich Mistrzostwach Polski w piłce ręcznej mężczyzn

03.07.2017

Piłkarze ręczni AZS Uniwersytetu Rzeszowskiego zdobyli srebrny medal w klasyfikacji generalnej oraz złoty w tzw. typach uniwersyteckich.

Nowoczesna edukacja bez granic

02.07.2017

W dniu 23.06.2017 grupa pracowników i studentów Wydziału Wychowania Fizycznego brała udział w konferencji, odbywającej się na Uniwersytecie Preszowskim, otwierającej projekt Nowoczesna edukacja bez granic.

SKN Podróżników na obozie szkoleniowo-metodycznym Ukraina (Mikułyczyn)

25.06.2017

W dniach 22-28 Maj 2017 roku 13 studentów ze studenckiego Koła Naukowego Podróżników wraz z opiekunem dr J. Herbertem uczestniczyli w obozie szkoleniowo-metodycznym w Mikułyczynie.

Konferencja „European Association for Socjology of Sport”

25.06.2017

W dniach 14-17 czerwca br., już po raz 14 odbyła się  Międzynarodowa Konferencja „European Association for Socjology of Sport”. Gospodarzem imprezy tym razem był Uniwersytet Karola w Pradze.

Kolejny udział w  konferencji studenta z SKN Podróżników

Kolejny udział w konferencji studenta z SKN Podróżników
09.06.2017

Studentka należąca do Studenckiego Koła Podróżników na konferencji w Lublinie Diana Mazek z II TiR Lic. wzięła udział w Ogólnopolskiej konferencji naukowej pt. Forum młodych przyrodników, która odbyła się na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie 27.05.2017 r.

Agnieszka Sajdutka wygrała IX Puchar Świata w karate tradycyjnym!

06.06.2017

Miło nam poinformować, że studentka Wydziału Wychowania Fizycznego UR Agnieszka Sajdutka (AKT Rzeszów) wygrała IX Puchar Świata w Karate Tradycyjnym ORLEN 2017.

Obrona dysertacji doktorskiej mgr Gabriela Bobuli

29.05.2017

Miło nam zakomunikować, że w dniu 18 maja 2017 mgr Gabriel Bobula uzyskał stopień doktora nauk o kulturze fizycznej.

Wizyta w Coimbrze – najstarszym uniwersytecie w Portugalii

29.05.2017

W dniach 15 – 19 maja 2017 roku  dr Małgorzata Buczek – Kowalik – pracownik Wydziału Wychowania Fizycznego, uczestniczyła w tygodniowym stażu naukowym w najstarszym i najważniejszym uniwersytecie portugalskim  - Universidade de Coimbra.

Wyświetlanie wyników 1-10 (z 160)
 |<  < 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10  >  >|