Instytut > Wydarzenia

Wydarzenia Wydziału Wychowania Fizycznego UR

Kolejni studenci Instytutu NoKF odebrali certyfikaty umiejętności żeglarskich

19.11.2019

W Instytucie Nauk o Kulturze Fizycznej zostały wręczone kolejne certyfikaty umiejętności żeglarskich SITZ-HALS na poziomie ZAŁOGANT. Łącznie w sezonie żeglarskim 2019 studentom kierunków TiR oraz WF przyznano 205 certyfikatów.

W 100-lecie Polskiego Związku Lekkiej Atletyki

22.10.2019

W 100-lecie utworzenia Polskiego Związku Lekkiej Atletyki (11 października 1919 roku w Krakowie), Instytut Nauk o Kulturze Fizycznej Kolegium Nauk Medycznych Uniwersytetu Rzeszowskiego, zorganizował ogólnopolską konferencję naukową pt.: W 100-lecie Polskiego Związku Lekkiej Atletyki.

Gruzja - Kazbek (5033 m.n.p.m.)

12.09.2019

Nauczyciele akademiccy z Wydziału Wychowania Fizycznego Uniwersytetu Rzeszowskiego w składzie Sławomir Drozd, Maciej Brożyna, Łukasz Godek i Maciej Śliż

Modułu Instruktora Tańca: II Edycja

11.09.2019

W dniu 18.06.2019 pokazem własnych choreografii studentów (w Młodzieżowym Domu Kultury w Rzeszowie) zakończyła się II Edycja Modułu „Instruktor Tańca” (2017-2019). Moduł ukończyło 12 osób, a uprawnienia Instruktora Tańca uzyskało 6 studentek, które opracowały i zaprezentowały własne kompozycje taneczne.

Absolwent Wydziału Wychowania Fizycznego UR Łukasz Różański zdobył tytuł zawodowego Mistrza Polski w boksie (kategoria ciężka)

11.07.2019

W dniu 6 lipca 2019 r. na Stadionie Stali Rzeszów miała miejsce spektakularna gala bokserska. Walką wieczoru był pojedynek Łukasza Różańskiego z Izu Ugonoh. Zwyciężył Łukasz Różański absolwent Wydziału Wychowania Fizycznego UR.

Agnieszka Sajdutka zdobyła Puchar Świata

11.07.2019

Miło nam poinformować, że studentka Wydziału WF UR zdobyła w dniu 06.07.2019 roku Puchar Świata w Karate Tradycyjnym. Trenerem Reprezentacji Polski na X Pucharze Świata była dr Marta Niewczas. Gratulujemy.

Sukces Bartosza Zimnego w Mistrzostwach Europy IFBB w Kulturystyce i Fitness

30.05.2019

W dniach 2-6 maja 2019, w Santa Sussana Hiszpania odbyły się Mistrzostwa Europy IFBB w Kulturystyce i Fitness. Startujący w zawodach Bartosz Zimny, student Wydziału WF, został Mistrzem Europy w Kulturystyce Juniorów OPEN oraz Wicemistrzem Europy w Kulturystyce mężczyzn do 100kg.

2 miejsce KU AZS Uniwersytet Rzeszowski wśród Uniwersytetów w Polsce!

20.05.2019

W dniach od 9-12.05.2019 Uniwersytet Rzeszowski gościł najlepsze drużyny akademickie z całej polski w ramach rozgrywanych Finałów Akademickich Mistrzostw Polski w Piłce Siatkowej Mężczyzn. Głównym organizatorem tegorocznego Finału AMP w piłce siatkowej mężczyzn był Klub Uczelniany AZS UR.

Brąz mistrzostw świata w fitness dla Julii Sycz

13.05.2019

W miniony weekend (11-12 maja) w Budapeszcie rozegrane zostały Mistrzostwa Świata Fit Kids fitness & aerobic. W mocno obsadzonych zawodach bardzo dobrze zaprezentowały się reprezentantki PTG „Sokół” Uniwersytetu Rzeszowskiego. Brązowy medal i tytuł drugiej wicemistrzyni świata wywalczyła Julia Sycz.

Mgr Maciej Kuchciak współautorem w projekcie badawczym pod patronatem FIFA

10.05.2019

Mgr Maciej Kuchciak, pracownik WWF UR, współautorem w projekcie badawczym, wygłoszonym na stadionie Wembley, podczas XXVIII Isokinetic Medical Group Conference, Football Medicine Meets the Universe of Sport, pod patronatem FIFA.

Wyświetlanie wyników 1-10 (z 218)
 |<  < 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10  >  >|