Wydział > Wydarzenia

Wydarzenia Wydziału Wychowania Fizycznego UR

Udział studentów KN Podróżników w konferencjach naukowych

16.04.2018

Studenci należący do Studenckiego Koła Podróżników po raz kolejny wyjechali reprezentować nasz Wydział jak również zgłębiać wiedzę związaną ze swoim kierunkiem i zainteresowaniami. W ostatnim czasie były to dwie konferencje.

Spotkanie z prof. Fu Zhigang

12.04.2018

W dniu 28 marca odbyło się spotkanie z prof. Fu Zhigang w ramach współpracy międzynarodowej. Podczas spotkania zostały poruszone aspekty w zakresie turystyki i rekreacji jak również został ustalony szczegółowy plan działań.

Stypendium Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego dla SKN Podróżników

22.03.2018

Pierwsze stypendium w Studenckim Kole Naukowym Podróżników otrzymała Zuzanna Puchalska, która od trzech lat jest członkiem Koła, a na co dzień studiuje Gospodarkę Przestrzenną na Uniwersytecie Rolniczym w Krakowie.

Pożegnanie Śp. dr. hab. Jerzego Ruta, prof. UR.

02.03.2018

Łącząc się w bólu z głębokim żalem i niewymownym smutkiem w sercach przyjęliśmy wiadomość o śmierci Śp. dr. hab. Jerzego Ruta, prof. UR.

Szkoła winiarstwa

16.02.2018

W dniach 5-9.02.2018 roku grupa studentów ze Studenckiego Koła Naukowego Podróżników wzięła udział w "szkole winiarstwa".

Monografia pracowników Wydziału WF w ramach projektu Interreg

12.02.2018

Pod koniec 2017 roku ukazała się monografia pt. Kompleksowa analiza potencjału rozwoju turystyki wiejskiej na pograniczu polsko słowackim, która jest efektem działań projektu pt. Nowoczesna edukacja bez granic otwiera obszary wiejskie na przedsiębiorczość.

Kolejni studenci Wydziału WF odebrali certyfikaty umiejętności żeglarskich

11.12.2017

Na Wydziale WF zostały wręczone kolejne certyfikaty umiejętności żeglarskich SITZ-HALS na poziomie ZAŁOGANT. Łącznie w sezonie żeglarskim 2017 studentom kierunków TiR oraz WF przyznano 224 certyfikaty.

Sukces Mateusza Dudka

07.12.2017

W miniony weekend w Łańcucie w IX Memoriale Geronia, brązowy medal w konkurencji par mieszanych w klasie Mistrzowskiej zdobył student 2 roku WF (gr. Europejczyk) – Mateusz Dudek.

Wykład otwarty prof. dr Jong-Young Lee

07.12.2017

W dniach 4-7 grudnia 2017 gościł w Rzeszowie prof. dr Jong-Young Lee z Uniwersytetu Suwon (Korea Południowa). Prof. Lee jest specjalistą w zakresie tradycyjnych gier i sportów.

Wielkie wyróżnienie dla mgr Rafała Wilka

05.12.2017

3 grudnia 2017 Prezydent Andrzej Duda spotkał się z paraolimpijczykami oraz trenerami, których uhonorował państwowymi odznaczeniami. Wśród wyróżnionych sportowców znalazł się również mgr Rafał Wilk, który otrzymał Krzyż Oficerski Orderu Odrodzenia Polski.

Wyświetlanie wyników 1-10 (z 191)
 |<  < 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10  >  >|