Wydział > Wydarzenia

Wydarzenia Wydziału Wychowania Fizycznego UR

Kolejni studenci Wydziału WF odebrali certyfikaty umiejętności żeglarskich

11.12.2017

Na Wydziale WF zostały wręczone kolejne certyfikaty umiejętności żeglarskich SITZ-HALS na poziomie ZAŁOGANT. Łącznie w sezonie żeglarskim 2017 studentom kierunków TiR oraz WF przyznano 224 certyfikaty.

Sukces Mateusza Dudka

07.12.2017

W miniony weekend w Łańcucie w IX Memoriale Geronia, brązowy medal w konkurencji par mieszanych w klasie Mistrzowskiej zdobył student 2 roku WF (gr. Europejczyk) – Mateusz Dudek.

Wykład otwarty prof. dr Jong-Young Lee

07.12.2017

W dniach 4-7 grudnia 2017 gościł w Rzeszowie prof. dr Jong-Young Lee z Uniwersytetu Suwon (Korea Południowa). Prof. Lee jest specjalistą w zakresie tradycyjnych gier i sportów.

Wielkie wyróżnienie dla mgr Rafała Wilka

05.12.2017

3 grudnia 2017 Prezydent Andrzej Duda spotkał się z paraolimpijczykami oraz trenerami, których uhonorował państwowymi odznaczeniami. Wśród wyróżnionych sportowców znalazł się również mgr Rafał Wilk, który otrzymał Krzyż Oficerski Orderu Odrodzenia Polski.

Wychowanie fizyczne i sport szkolny w okresie reformy systemu edukacji

27.11.2017

W dniu 24 listopada 2017 roku odbyła się konferencja naukowo-metodyczna dla nauczycieli wychowania fizycznego z woj. podkarpackiego pt. Wychowanie fizyczne i sport szkolny w okresie reformy systemu edukacji.

OSOTT 2017

24.11.2017

W dniach 10-12 listopada odbył się już po raz piąty OSSOT 2017. To poważna impreza o dużych wartościach edukacyjnych. Można było się o tym przekonać oglądając 57 prezentacji ze wszystkich kontynentów.

Udział dr Grzegorza Bielca w International Acro Camp

24.11.2017

Na zaproszenie Belgijskiej Federacji Akrobatyki i Tumbing'u dr Grzegorz Bielec - jako jedyny trener akrobatyki z Polski - wziął udzial w International Acro Camp w miejscowości Haacht w Belgii.

Stowarzyszenie Krav Maga Poland partnerem WWF

20.11.2017

W dniu 17.11. miało miejsce podpisanie porozumienia dotyczącego współpracy pomiędzy Wydziałem Wychowania Fizycznego UR a Stowarzyszeniem Krav Maga Poland.

Patryk Kosturek mistrzem Europy

17.11.2017

Patryk Kosturek - student Uniwersytetu Rzeszowskiego Wydziału Wychowania Fizycznego w miniony weekend wywalczył tytuł Mistrza Europy.

Delegacja Uniwersytetu Rzeszowskiego w Belwederze

17.11.2017

W dniu 15.11.2017 nasi Mistrzowie Europy reprezentacja Uniwersyteu Rzeszowskiego uczestniczyła w spotkaniu Prezydenta RP Andrzeja Dudy ze studentami medalistami EUC 2017.

Wyświetlanie wyników 1-10 (z 185)
 |<  < 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10  >  >|