Wydział > Wydarzenia

Wydarzenia Wydziału Wychowania Fizycznego UR

2 miejsce KU AZS Uniwersytet Rzeszowski wśród Uniwersytetów w Polsce!

20.05.2019

W dniach od 9-12.05.2019 Uniwersytet Rzeszowski gościł najlepsze drużyny akademickie z całej polski w ramach rozgrywanych Finałów Akademickich Mistrzostw Polski w Piłce Siatkowej Mężczyzn. Głównym organizatorem tegorocznego Finału AMP w piłce siatkowej mężczyzn był Klub Uczelniany AZS UR.

Brąz mistrzostw świata w fitness dla Julii Sycz

13.05.2019

W miniony weekend (11-12 maja) w Budapeszcie rozegrane zostały Mistrzostwa Świata Fit Kids fitness & aerobic. W mocno obsadzonych zawodach bardzo dobrze zaprezentowały się reprezentantki PTG „Sokół” Uniwersytetu Rzeszowskiego. Brązowy medal i tytuł drugiej wicemistrzyni świata wywalczyła Julia Sycz.

Mgr Maciej Kuchciak współautorem w projekcie badawczym pod patronatem FIFA

10.05.2019

Mgr Maciej Kuchciak, pracownik WWF UR, współautorem w projekcie badawczym, wygłoszonym na stadionie Wembley, podczas XXVIII Isokinetic Medical Group Conference, Football Medicine Meets the Universe of Sport, pod patronatem FIFA.

Obrona dysertacji doktorskiej mgr Piotra Matłosza

10.05.2019

Miło nam zakomunikować, że Rada Wydziału Medycznego UR na posiedzeniu w dniu 09.05 2019 roku podjęła uchwałę o nadaniu mgr. Piotrowi Matłoszowi stopnia doktora nauk o zdrowiu.

Wychowanie Fizyczne wobec Konstytucji dla Nauki - 2.0

06.05.2019

W dniach 11-12 kwietnia 2019 w Rzeszowie odbyła się konferencja „Wychowanie Fizyczne wobec wyzwań Konstytucji dla Nauki - 2.0”. Uczestniczyli w niej przedstawiciele ponad 20 jednostek Akademickich z całej Polski.

Obrona pracy doktorskiej dr Macieja Brożyny

08.04.2019

Temat rozprawy doktorskiej; „Tempo zmian budowy somatycznej i sprawności motorycznej  w procesie dwuletniego treningu karate tradycyjnego u dzieci w wieku 10-13 lat” Promotor: dr hab. Krzysztof Buśko, prof. nadzw.

Nagrody dla dr Marty Niewczas i Agnieszki Sajdutki

04.04.2019

Miło nam poinformować, że dr Marta Niewczas oraz studentka Agnieszka Sajdutka z Wydziału Wychowania Fizycznego UR  zostały laureatkami nagród trenerskich i zawodniczych za rok 2018.

Udział dr Grzegorza Bielca w międzynarodowym kursie GfA

25.03.2019

Dr Grzegorz Bielec (Wydział Wychowania Fizycznego) - jako delegat Polskiego Związku Gimnastycznego - reprezentował nasz kraj oraz Uniwersytet Rzeszowski podczas międzynarodowego kursu GfA zorganizowanego przez Międzynarodową Federację Gimnastyczną w Serbii.

Agnieszka Sajdutka Mistrzynią Świata w karate tradycyjnym

29.10.2018

Agnieszka Sajdutka - studentka Wydziału Wychowania Fizycznego Uniwersytetu Rzeszowskiego została podwójną Mistrzynią Świata w karate tradycyjnym! W odbywających się w Kanadyjskim St. John’s Mistrzostwach Świata rzeszowianka  zdobyła dwa złote medale i jeden brązowy.

Uroczysta inauguracja roku akademickiego na Wydziale WF

25.10.2018

W dniu 18 października 2018 r. na Wydziale Wychowania Fizycznego odbyła się uroczysta inauguracja roku akademickiego 2018/2019. Wydarzenie swą obecnością zaszczycił prof. dr hab. Wojciech Walat, Prorektor ds. Studenckich i Kształcenia Uniwersytetu Rzeszowskiego.

Wyświetlanie wyników 1-10 (z 210)
 |<  < 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10  >  >|