Instytut > Aktualności > Warsztaty Szkoleniowe dla nauczycieli Wychowania Fizycznego

Warsztaty Szkoleniowe dla nauczycieli Wychowania Fizycznego

Dodano: poniedziałek, 20 stycznia 2020
W dniu 12 lutego 2020 odbędą się Warsztaty Szkoleniowe dla nauczycieli Wychowania Fizycznego (klasa (IV - VIII). Warsztaty organizowane są przez Instytut Nauk o Kulturze Fizycznej Kolegium Medyczne UR oraz Fundację Rozwoju Umiejętności Społecznych FRUMIS. Spotkanie poświęcone kluczowym kompetencjom społecznym, które można rozwijać wykorzystując gry i zabawy.
Warsztaty odbędą się w formie zajęć praktycznych.

Plakat_korekta.jpg

e-mail: inokf@ur.edu.pl