Instytut > Aktualności > II Edycja warsztatów szkoleniowych dla nauczycieli

II Edycja warsztatów szkoleniowych dla nauczycieli

Dodano: poniedziałek, 10 lutego 2020
Rozpoczynamy nabór na II Edycję warsztatów szkoleniowych dla nauczycieli wychowania fizycznego (Klasa IV-VIII), które odbędą się w dniu 06.03.2020. Warsztaty są organizowane przez Instytut Nauk o Kulturze Fizycznej Kolegium Nauk Medycznych Uniwersytetu Rzeszowskiego oraz Fundację Rozwoju Umiejętności Społecznych "FRUMIS". Spotkanie poświęcone jest kluczowym kompetencjom społecznym, które można rozwijać wykorzystując gry i zabawy. Warsztaty odbędą się w formie zajęć praktycznych. Zapraszamy.

2020-2-edycja.JPG

e-mail: inokf@ur.edu.pl