Wydział > Aktualności > Zapraszamy do udziału w spotkaniu „Dzień z Narodową Agencją Wymiany Akademickiej”

Dodano: poniedziałek, 7 stycznia 2019
Rektor Uniwersytetu Rzeszowskiego prof. dr hab. Sylwester Czopek oraz Dyrektor Narodowej Agencji Wymiany Akademickiej p. Łukasz Wojdyga zapraszają do udziału w spotkaniu „Dzień z Narodową Agencją Wymiany Akademickiej” w Rzeszowie.
Uczestnicy spotkania zapoznają się z tematyką dotyczącą programów przeznaczonych dla naukowców i instytucji. Spotkanie odbędzie się 18 stycznia  2019 r. (piątek), w godz. 11:00-14:00 (rejestracja od 10.30) w Auli nr 109 budynku D9 Uniwersytetu Rzeszowskiego, (ul. Zelwerowicza 4, Kampus „Zalesie”). Zapraszamy do udziału w spotkaniu i prosimy o przekazanie informacji o wydarzeniu stosownym jednostkom w Państwa Uczelni. Załączone pliki zawierają zaproszenie, program spotkania oraz formularz zgłoszeniowy. Skan wypełnionego formularza należy przesłać na adres: nawarzeszow@ur.edu.pl do 15 stycznia 2019 r.
Z poważaniem,
Biuro Rektora Uniwersytetu Rzeszowskiego