Wydział > Aktualności > Darmowy kurs Instruktora Piłki Siatkowej!

Darmowy kurs Instruktora Piłki Siatkowej!

Dodano: piątek, 12 kwietnia 2019
Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w darmowym kursie instruktora sportu w dyscyplinie: Piłka Siatkowa.
Szkolenie jest realizowane w ramach projektu „Rozwój kompetencji zawodowych w dziedzinie kultury fizycznej”, współfinansowanego w ramach środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020.
Zajęcia teoretyczne jak i praktyczne odbywać będą się w soboty i niedziele w budynkach Zespołu Szkół w Błażowej – Sali szkoleniowej oraz Hali Sportowej.
Uczestnicy zakwalifikowani w projekcie nie ponoszą żadnych opłat związanych z uczestnictwem!!
Szczegółowe informacje można uzyskać telefonicznie pod nr.: 795 516 402