Wydział > Aktualności > Bezpłatne badanie stopy ASICS FOOT ID

Bezpłatne badanie stopy ASICS FOOT ID

Dodano: środa, 5 czerwca 2019
Biegasz amatorsko, wyczynowo, jesteś maratończykiem, a może lubisz spokojne przebieżki po parku?
Nie czekaj i zapisz się na BEZPŁATNE badanie stopy ASICS FOOT ID w dniach 14-15 czerwca 2019 r. w sklepie Butyjana.pl w Rzeszowie.
Dlaczego warto wykonać badanie FOOT ID?
Ponieważ pozwala ono dokładnie poznać biomechanikę stopy i wskazać jej wady, które mogą utrudniać trening. Trójwymiarowy skan stóp i analiza wykonana przez specjalistę ASICS umożliwi precyzyjny dobór najlepszego dla Waszych stóp obuwia do biegania oraz zminimalizowanie ryzyka odnoszenia kontuzji.
Więcej na: