Wydział > Aktualności > Zaproszenie na konferencję naukową

Zaproszenie na konferencję naukową

Dodano: poniedziałek, 5 marca 2018
Uprzejmie informujemy, że Katedra Turystyki i Prozdrowotnej Aktywności Fizycznej Akademii Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach organizuje ogólnopolską konferencję naukową:
„Turystyka sportowa, turystyka uzdrowiskowa w ujęciu interdyscyplinarnym. Konferencja naukowa w rocznicę śmierci dr hab. Andrzeja Hadzika prof. AWF Katowice”.

Termin: 4-5 lipiec 2018 (środa-czwartek)

Zachęcamy do zapoznania się z komunikatem nr 2 w załączniku.

Zapraszamy również do odwiedzenia strony internetowej wydarzenia:
Zapraszamy do Katowic,

W imieniu organizatorów: