Wydział > Aktualności > Test Coopera dla Wszystkich - zapraszamy na kolejną edycję - 12.06.2018

Test Coopera dla Wszystkich - zapraszamy na kolejną edycję - 12.06.2018

Dodano: środa, 6 czerwca 2018

Zapraszamy na wiosenną edycję Testu Coopera dla Wszystkich! Test Coopera polega na pokonaniu jak najdłuższego dystansu w ciągu 12 minut - nic więcej. Można biec, maszerować, skakać, byle pieszo. Przyjdź i pobij swój dotychczasowy wynik. Jeśli nie robiłeś tego wcześniej - nie zmarnuj szansy.

12 czerwca na stadionie Resovii, ul. Wyspiańskiego 22, możecie sprawdzić swoją kondycję fizyczną. Czekamy na Was w godzinach 10:00 - 15:00. Testy startują co 20 minut. Dla każdego uczestnika przygotowaliśmy numer startowy, koszulkę (ilość ograniczona) oraz dyplom za udział.