Wydział > Aktualności > Szkolenia w ramach projektu Interreg - zgłoszenia

Szkolenia w ramach projektu Interreg - zgłoszenia

Dodano: poniedziałek, 12 lutego 2018
Stowarzyszenie na rzecz rozwoju turystyki wiejskiej wraz z partnerami - Uniwersytetem Preszowskim w Preszowie i Uniwersytetem Rzeszowskim realizują w ramach projektu współpracy transgranicznej o nazwie „Nowoczesna edukacja bez granic otwiera obszary wiejskie na przedsiębiorczość” bezpłatne szkolenia na temat wsparcia przedsiębiorczości w turystyce wiejskiej. Zapraszamy do udziału.