Wydział > Aktualności > Spotkanie z kmdr ppor. rez. Bartoszem Rutkowskim

Spotkanie z kmdr ppor. rez. Bartoszem Rutkowskim

Dodano: środa, 18 kwietnia 2018
Na zaproszenie Koła Naukowego Sportów Obronnych i studentów specjalności WFSM nasz Wydział odwiedzi wyjątkowa osoba - kmdr ppor. rez. Bartosz Rutkowski. To były oficer Marynarki Wojennej RP, obecnie prezes i założyciel Fundacji Orla Straż, pomagającej ludności wyzwolonej z ucisku tzw. Państwa Islamskiego. Serdecznie zapraszamy wszystkich studentów i pracowników Uczelni, 24.04. Wtorek, godz. 17:30 Aula Wydziału WF ul. Cicha 2.