Wydział > Aktualności > Zaproszenie na Letnią Szkołę

Zaproszenie na Letnią Szkołę

Dodano: piątek, 11 sierpnia 2017
W dniach 16-25 sierpnia Fundacja Genahagen organizuje Szkołę Letnią poświęconą roli miast w Unii Europejskiej: “Cities in European Politics: Are Cities the Future of the European Union?”

Po raz szósty studenci i młodzi absolwenci z Polski, Francji i Niemiec spotkają się w położonym pod Berlinem pałacu. Wykłady renomowanych specjalistów, warsztaty i program kulturalny stanowią sprawdzone ramy dla wspólnej dyskusji o wyzwaniach stojących przed europejskimi społeczeństwami.
Zajęcia odbywają się w języku angielskim. Opłata dla uczestników wynosi
150 € Dodatkowe informacje dostępne są na Call for application oraz pod adresem https://www.facebook.com/GenshagenSummerSchool
Współorganizatorami Szkoły Letniej są Uniwersytet Europejski Viadrina, Sciences Po Strasbourg i Uniwersytet Jagielloński. Projekt wspierany jest przez Polsko-Niemiecką Fundację na rzecz Nauki.
Zadaniem Fundacji Genshagen jest promowanie współpracy między państwami Trójkąta Weimarskiego: Polską, Francją i Niemcami. Informacje o Fundacji w języku polskim dostępne są pod adresem:
Zainteresowani uczestnictwem mogą kierować zgłoszenia bezpośrednio do Fundacji Genshagen:
Tobias Koepf
Koordynator projektów