Wydział > Aktualności > Współpraca z firmą European Projects Development

Współpraca z firmą European Projects Development

Dodano: poniedziałek, 9 stycznia 2017
Firma European Projects Development z Portugalii (z siedzibą w Lizbonie), która od kilku lat zajmuje się wprowadzeniem i realizacją różnorodnych projektów edukacyjnych kierowanych do nauczycieli, studentów, uczniów, a także do osób pragnących powrócić na rynek pracy.

"Organizujemy praktyki zawodowe, staże, szkolenia i seminaria. Nasze praktyki i szkolenia odbywają się głównie w krajach:
- Portugalia (Lizbona),
- Hiszpania (Barcelona),
- Łotwa (Ryga).
Główne projekty z którymi pracujemy to:
 - Leonardo Da Vinci
- Grundtvig
- Erasmus +
Dbamy o kompleksową organizację wszystkich wyjazdów i jesteśmy dumni mogąc zaoferować ciekawe praktyki i programy szkoleniowe dla naszych uczestników. Wszystkie projekty edukacyjne są przygotowywane zgodnie z profilem i kierunkiem studiów lub obszarem zainteresowań danej grupy uczestników.
Zapewniamy: noclegi, transport, transfery, wyżywienie itp.
Jesteśmy odpowiedzialni za nauczanie uczestników w czasie całego ich pobytu. Zapewniamy pomoc podczas aplikacji, w trakcie realizacji projektu oraz przy jego zamknięciu.
Każde zlecenie traktujemy indywidualnie i dopasowujemy je do Państwa potrzeb.
Aby profesjonalnie przygotować wyjazdy, każdego roku wyznaczamy termin na przygotowanie nowych programów. W tym roku jest to data 2 lutego, a więc do tego dnia prosimy o składanie aplikacji, abyśmy mogli zorganizować interesujący Państwa program w bieżącym roku.
Nasze programy mogą być współfinansowane ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego i Kapitału Ludzkiego.
Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą, zapraszamy do kontaktu, odpowiemy na wszelkiego rodzaju dodatkowe pytania.

Pozdrawiam,
Maria Waleriańska