Wydział > Aktualności

Aktualności Wydziału Wychowania Fizycznego

Godziny pracy Dziekanatu

Informujemy, że decyzją Rektora UR Dziekanat WWF UR w dniach od 30.04.2018r do 04.05.2018r będzie nieczynny.

Gym Generation Rzeszów poszukuje instruktorów

Gym Generation Rzeszów zaprasza do współpracy osoby młode, pełne energii i pasji do sportu, z wyjątkowym podejściem do dzieci.

Mistrzostwa Uniwersytetu Rzeszowskiego w tenisie

W ramach Uniwersyteckiego Tygodnia Zdrowia i Sportu w dniu 26 kwietnia 2018 roku rozegrane zostaną Mistrzostwa Uniwersytetu Rzeszowskiego w tenisie.

Spotkanie z kmdr ppor. rez. Bartoszem Rutkowskim

Na zaproszenie Koła Naukowego Sportów Obronnych i studentów specjalności WFSM nasz Wydział odwiedzi wyjątkowa osoba - kmdr ppor. rez. Bartosz Rutkowski.

Ogłoszenie konkursu MINIATURA 2

Na podstawie art. 20 ust. 1 pkt. 2) ustawy z dnia 30 kwietnia 2010 r. o Narodowym Centrum Nauki (Dz. U. z 2015 r. poz. 839 z późn. zm.) oraz uchwały Rady Narodowego Centrum Nauki nr 11/2018 z dnia 8 lutego 2018 roku Dyrektor Narodowego Centrum Nauki ogłasza konkurs MINIATURA 2 na działanie naukowe.

VIII Międzywydziałowe Mistrzostwa UR w Siatkówce Mieszanej

VIII Międzywydziałowe Mistrzostwa UR w Siatkówce Mieszanej o Puchar Pana Prorektora ds. Studenckich i Kształcenia UR dr hab. Wojciecha Walata, prof. UR. Termin i miejsce: - 26.04.2018 r. (czwartek) godz. 9.00 mecze eliminacyjne i finały Hala Sportowa WWF UR ul. Zelwerowicza 8b.

V Studencki Rajd Pieszy

V Uniwersytecki Studencki Rajd Pieszy "Bieszczady 2018". Termin: 18-20.05.2018. Zapraszamy do zgłaszania się do udziału w tegorocznej edycji Rajdu.

Projekt

Projekt "Kariera zaczyna się od stażu". REKRUTACJA IV. Informujemy, iż rozpoczyna się rekrutacja kandydatów na staże. Osoby zainteresowane mogą pobrać dokumenty ze strony internetowej www.we.ur.edu.pl/student/staze.

Ćwiczenia wojskowe dla studentów

Zapraszamy do udziału w ćwiczeniach wojskowych w ramach projektu pilotażowego w Politechnice Rzeszowskiej. Szczegółowe informacje w załączonym piśmie.

Studia i praktyka za granicą ERASMUS+

Zapraszamy wszystkich chętnych studentów Wydziału WF UR na spotkanie informacyjne dotyczące rekrutacji na studia i praktykę za granicą w ramach programu Erasmus + na rok akademicki 2018/2019, w dniu 15 marca o godz. 12:30 w auli przy ul. Cichej.

Wyświetlanie wyników 1-10 (z 641)
 |<  < 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10  >  >|