Wydział > Aktualności

Aktualności Wydziału Wychowania Fizycznego

Pilne - deklaracja, ankieta, zebranie pracowników

Prosimy w trybie pilnym (10.09.2018) złożyć w pok.17b podpisaną deklarację i ankietę z przynależnością do poszczególnej dyscypliny naukowej (załączniki zostały przesłane na uniwersytecki e-mail).
Posiedzenie Rady Wydziału odbędzie się w dniu 13.09.2018 o godz. 12.00, ul. Towarnickiego 3, sala 11. Zebranie pracowników odbędzie się w dniu 13.09.2018 o godz. 13.00, ul. Towarnickiego 3, sala 27.

Zaproszenie na konferencję zamykającą projekt

Partnerzy projektu Interreg "Nowoczesna edukacja bez granic otwiera obszary wiejskie na przedsiębiorczość" zapraszają na konferencję podsumowującą projekt. Szczegóły na plakacie.

Detailed program of the Congress (version 1)

The detailed program of the Congress (version 1 - possible small corrections) is available on the Congress website http://wf.ur.edu.pl/2018csma. We are looking forward to welcome you in Rzeszow. Organisational Committee.

Komunikat Prorektora ds. Nauki i Współpracy z Zagranicą UR

Szanowni PT Państwo Dziekani, mając na uwadze konieczność przygotowania Uniwersytetu do  wymagań wynikających z nowej Ustawy o szkolnictwie wyższym, zapraszam na spotkanie w dniu 7.09. 2018 r. o godz. 9.00 do Sali Senatu w budynku A1 (Biuro Rektora) - obecność obowiązkowa.

Konkurs na projekty badawcze młodych naukowców

Przewodniczący Komisji ds. Nauki ogłasza konkurs na projekty badawcze młodych naukowców (osoby do 35 roku życia, które przepracowały na UR więcej niż 3 miesiące). Wnioski powinny być złożone zgodnie ze wzorem podanym w załączniku nr-1-508.

Godziny pracy Dziekanatu Socjalnego

Informujemy, że w dniach 27.07.2018 (piątek) oraz 30.07.2018 (poniedziałek) Dziekanat socjalny będzie zamknięty.

Pomoc materialna - I rok studiów

Osoby przyjęte na I rok studiów I i II stopnia, które chcą ubiegać się o przyznanie pomocy materialnej (stypendium socjalne i specjalne) powinny złożyć wnioski wraz z wymaganymi dokumentami w terminie 14 dni od daty przyjęcia na studia. Wnioski należy składać w dziekanacie ds. socjalnych, ul. Towarnickiego 3 pok. 8

Godziny pracy Dziekanatu Niestacjonarnego

W okresie od 14.07.2018 do 08.09.2018 Dziekanat studiów niestacjonarnych nie będzie pełnił dyżurów w soboty.

Stypendium socjalne dla osób niepełnosprawnych

Studenci, którzy będą ubiegać się o przyznanie stypendium socjalnego lub specjalnego dla osób niepełnosprawnych na semestr zimowy w roku akademickim 2018/19 zobowiązani są do wypełnienia wniosków elektronicznie w systemie UCZELNIA 10 poprzez serwis internetowy WIRTUALNA UCZELNIA.

Wnioski o stypendia socjalne i specjalne

Wnioski o stypendia socjalne i specjalne na semestr zimowy w roku ak. 2018/2019 należy składać w formie elektronicznej i papierowej w terminie do 15 czerwca 2018 r.

Wyświetlanie wyników 1-10 (z 655)
 |<  < 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10  >  >|