Wydział > Aktualności

Aktualności Wydziału Wychowania Fizycznego

Rada Wydziału, zebranie pracowników

Decyzją dziekana Wydziału Wychowania Fizycznego prof. Wojciecha Czarnego, posiedzenie Rady WWF oraz zebranie pracowników zostaje przesunięte – ze względów formalnych -  z 22 czerwca na 13 lipca 2017r. Godzina oraz miejsce zebrań pozostaje bez zmian. Obecność obowiązkowa

Godziny pracy Dziekanatu

Informujemy, że w dniu 16.06.2017r (piątek) Dziekanat studiów stacjonarnych i niestacjonarnych będzie nieczynny.

Front Office, Practical Training Programs

RMC are currently actively recruiting participants for F&B Service & Restaurant Operations, as well as for Front Office,Practical Training Programs. Traineeship opportunities currently available with one of our well known 5-star Luxury brand hotel in Bangkok,Thailand!

Olimp Laboratories - oferta pracy

Specjalista ds. badań i rozwoju produktów z zakresu SPORT. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za rozwój i wdrożenie rynkowe produktów marki Olimp Sport Nutrition w Ośrodku Badawczo-Rozwojowym Olimp Laboratories Sp. z o.o

MOSiR Dębica - oferta pracy

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dębicy zamierza zatrudnić od 1 września 2017, na umowę o pracę, dodatkowych ratowników.

Zapraszamy do udziału w Teście Coopera - 6.06.2017 r.

Zapraszamy osoby w każdym wieku do udziału w Teście Coopera, który odbędzie się w dniu 6.06.2017 r. w godzinach od 10:00 – 16:00 na Stadionie CWKS Resovii przy ul. Wyspaiańskiego 22 w Rzeszowie.

Training Opportunities in Uluwatu Bali, Indonesia

RMC is offering traineeship program opportunities for a 5-star pre-opening property in Uluwatu Bali, Indonesia. Programs which are to be made available to applicants of any nationality.

Zaproszenie na sympozjum „Rehabilitacja od narodzin do starości”

W imieniu Zarządu Głównego Polskiego Towarzystwa Rehabilitacji, Komitetu Naukowego oraz Organizacyjnego mamy zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w: XVIII Sympozjum Polskiego Towarzystwa Rehabilitacji, które odbędzie się 12-14 października 2017 roku w Rzeszowie.

Karty obiegowe - Biblioteka UR

W dniach 6-14 lipca 2017 r. Biblioteka UR będzie nieczynna z powodu aktualizacji systemu komputerowego.

Uroczyste otwarcie Uniwersyteckiego Centrum Sportowego - hali sportowej w dniu 7.06.2017 r.

Jego Magnificencja Rektor Uniwersytetu Rzeszowskiego prof. dr hab. Sylwester Czopek zaprasza studentów oraz pracowników Wydziału WF UR na uroczyste otwarcie Uniwersyteckiego Centrum Sportowego, w dniu 7.06.2017 r., o godz. 14:00, ul. Zelwerowicza 8b.

Wyświetlanie wyników 1-10 (z 593)
 |<  < 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10  >  >|