Wydział > Aktualności

Aktualności Wydziału Wychowania Fizycznego

Zmiany dotyczące zasad ubiegania się o świadczenia

W związku z wejściem w życie ustawy Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce przygotowywany jest nowy Regulamin przyznawania świadczeń dla studentów. Regulamin będzie obowiązywał od 1 października 2019 r. Proszę zapoznać się z poniżej przedstawionymi informacjami - czytaj więcej.

III Forum Piłki Siatkowej

Wydział Wychowania Fizycznego UR zaprasza do udziału w III Forum Piłki Siatkowej „Piłka siatkowa jako system” organizowanego wspólnie z Politechniką Rzeszowską, które odbędzie się dn. 11.05.2019 r.

Kurs Instruktora Strzelectwa Sportowego

Zapraszamy na Kurs Instruktora Strzelectwa Sportowego.
Więcej informacji: |
Kurs ISS - Info |

VI Uniwersytecki Studencki Rajd Pieszy

Zapraszamy na VI Uniwersytecki Studencki Rajd Pieszy
Bieszczady 2019

Godziny pracy Dziekanatu Wydziału WF

Informujemy, że decyzją Rektora UR w dniach 01.05.2019 – 04.05.2019 Dziekanat WWF będzie nieczynny.

Rekrutacja na program  MOST

W związku z rekrutacją na program  MOST od 15.04.2019 r. do
15.05. 2019 publikujemy link do postu otwierającego rekrutację.

Darmowy kurs Instruktora Piłki Siatkowej!

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w darmowym kursie instruktora sportu w dyscyplinie: Piłka Siatkowa.

Rzeszowski Uniwersytecki Rajd Autostopowy

Serdeczenie zapraszamy na Rzeszowski Uniwersytecki Rajd Autostopowy. Celem jest przemierzenie wyznaczonej trasy z Rzeszowa do jednego z bardziej urokliwych miejsc.

Tomasz Wójtowicz -

Serdecznie zapraszamy na spotkanie - z samym bohaterem, autorem i wydawcami - promujące książkę o Tomaszu Wójtowiczu "Szczęście wisi na siatce".

Stypendia doktorskie

Dział Nauki sygnalizuje, że pracownicy, którzy otworzą przewód doktorski do dnia 30 kwietnia 2019 r i będą chcieli skorzystać ze stypendium doktorskiego, winni złożyć wnioski o przyznanie tegoż stypendium wyłącznie do dnia 30 kwietnia 2019 r.

Wyświetlanie wyników 1-10 (z 708)
 |<  < 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10  >  >|