Wydział > Aktualności

Aktualności Wydziału Wychowania Fizycznego

Lookout for work candidates

It is our pleasure to announce that we are currently on the lookout for work candidates.

VII pokaz podróżniczy pt. Globtroter

W dniu 13.12.2017 roku odbędzie się już VII pokaz podróżniczy pt. Globtroter, organizowany przez Studenckie KN Podróżników, którzy chcą was zaprosić na opowieści z różnych stron świata.

Spotkanie z Konsulem USA

Biuro Karier,Samorząd Studentów wraz z CCUSAPoland zaprasza serdecznie wszystkich studentów na spotkanie z Konsulem U.S. Consulate General in Krakow Kentem Mullenem, które odbędzie się 6 grudnia 2017 na Uniwersytecie Rzeszowskim o godzinie 14:00, Sala Senatu, Budynek A1, ul. Rejtana 16c.

Narty Dzieciom – wolontariat czas zacząć!

Akcja "NARTY DZIECIOM" to inicjatywa właścicieli Ośrodka Narciarskiego Kiczera Ski Puławy oraz przedstawicieli Wydziału Wychowania Fizycznego UR

Koło Naukowe Sportów Obronnych

Na Wydziale Wychowania Fizycznego inauguruje swoją działalność Koło Naukowe Sportów Obronnych, zapraszamy.

4rd World Scientific Congress of Combat Sports and Martial Arts

We would like to kindly inform you that on 17-19 of October 2018 will take place the 4rd World Scientific Congress of Combat Sports and Martial Arts and 7rd IMACSSS International Conference.

Program MOST - Rekrutacja na semestr letni

Rekrutacja na semestr letni od 31 października 2017 do 30 listopada 2017. MOST to program mobilności studentów i doktorantów.

Zapraszamy na wykład otwarty

Prof. Dr Jong-Young Lee (Suwon University, Korea), prezydent Pan-Asian Association for Sport and Physical Education, wystąpi z wykładem: Traditional sports and games (aula, ul. Cicha 2, 5 grudnia 2017, godz. 12:15-13:45). Zapraszamy studentów obydwu kierunków oraz wykładowców, którzy wówczas realizują planowe zajęcia. Prof. dr hab. W.J. Cynarski.

Kurs Instruktora Sportu - Narciarstwo Alpejskie

Wydział WF UR zaprasza do udziału w kursie Instruktora Sportu w dyscyplinie Narciarstwo Alpejskie. W szkoleniu i egzminie końcowym uczestniczył będzie przedstawiciel Stowarzyszenia Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN (SITN).

Godziny wolne od zajęć dydaktycznych

W związku z organizacją w dniu 15.11.2017 Otrzęsin Wydziału WF UR ustala się godziny wolne od zajęć dydaktycznych: 15.11.2017 (środa) od godz. 16:00 do 16.11.2017 (czwartek) do godz. 12:00.

Wyświetlanie wyników 1-10 (z 622)
 |<  < 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10  >  >|