Wydział > Aktualności

Aktualności Wydziału Wychowania Fizycznego

Mistrzostwa Uniwersytetu Rzeszowskiego w tenisie

W ramach Uniwersyteckiego Tygodnia Zdrowia i Sportu w dniu 28 kwietnia 2017 roku rozegrane zostaną Mistrzostwa Uniwersytetu Rzeszowskiego w tenisie.

Ważne dla studentów składających wniosek o przyznanie stypendium socjalnego w roku akad. 2017/2018

Przed udaniem się do Urzędu Skarbowego w celu uzyskania zaświadczenia o dochodzie za 2016 r. należy wydrukować  załącznik  9-A (zał. dostępny w „ Pliki do pobrania” pod Regulaminem przyznawania świadczeń pomocy materialnej od r.ak.2017/2018).

Tydzień Zdrowia i Sportu UR

W dniach 21-28.04.2017r. zapraszamy serdecznie na Uniwersytecki Tydzień Zdrowia i Sportu organizowany przez Samorząd Studentów Wydziału Medycznego oraz Wychowania Fizycznego UR przy współpracy IFMSA Poland Oddział Rzeszów.

Godziny pracy Dziekanatu

Informujemy, że w dniu 13.04.2017r (tj. czwartek) Dziekanat studiów stacjonarnych i niestacjonarnych będzie czynny do godziny 13:00.

Zebranie pracowników WWF UR

Zebranie pracowników naukowo-dydaktycznych odbędzie się w dniu 12 kwietnia 2017r. (środa), o godz. 12.00, Aula WWF, ul. Cicha 2a

Konkurs dla studentów

Pomorski Związek Piłki Nożnej ogłasza konkurs na najlepsze prace licencjackie i magisterskie, obronione w roku 2017 na wyższych uczelniach w Polsce.

Zapraszamy na warsztaty metodyczne-dydaktyczne

Zapraszamy na warsztaty metodyczno – dydaktyczne: Wykorzystanie nowoczesnego treningu funkcjonalnego w kształtowaniu techniki poruszania się w grach zespołowych na lekcji wychowania fizycznego

Młoda Kadra - termin składania wniosków

Ze względu na czynności związane z Akredytacją Wydziału WWF został przesunięty termin składania wniosków dotyczących Młodej Kadry (508) do dnia 24.03.2017 r. Przewodniczący Komisji ds. Nauki, dr hab. prof. UR Emilian Zadarko

Zaproszenie na Uniwersytecki Studencki Rajd Pieszy

W dniach 19-21 maja 2017 r. organizowany jest IV Uniwersytecki Studencki Rajd Pieszy. Aby zgłosić chęć udziału należy zarejestrować się w formularzu oraz zaakceptować regulamin.

Erasmus+. Spotkanie informacyjne

Zapraszamy wszystkich chętnych studentów Wydziału WF UR na spotkanie informacyjne dotyczące rekrutacji na studia i praktykę za granicą w ramach programu Erasmus + na rok akademicki 2017/2018, w dniu 15 marca o godz. 12:30 w auli przy ul. Cichej.

Wyświetlanie wyników 1-10 (z 577)
 |<  < 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10  >  >|