Wydział > Aktualności

Aktualności Wydziału Wychowania Fizycznego

Godziny pracy Dziekanatu Socjalnego

Informujemy, że w dniach 27.07.2018 (piątek) oraz 30.07.2018 (poniedziałek) Dziekanat socjalny będzie zamknięty.

Pomoc materialna - I rok studiów

Osoby przyjęte na I rok studiów I i II stopnia, które chcą ubiegać się o przyznanie pomocy materialnej (stypendium socjalne i specjalne) powinny złożyć wnioski wraz z wymaganymi dokumentami w terminie 14 dni od daty przyjęcia na studia. Wnioski należy składać w dziekanacie ds. socjalnych, ul. Towarnickiego 3 pok. 8

Godziny pracy Dziekanatu Niestacjonarnego

W okresie od 14.07.2018 do 08.09.2018 Dziekanat studiów niestacjonarnych nie będzie pełnił dyżurów w soboty.

Wnioski o stypendia socjalne i specjalne

Wnioski o stypendia socjalne i specjalne na semestr zimowy w roku ak. 2018/2019 należy składać w formie elektronicznej i papierowej w terminie do 15 czerwca 2018 r.

Stypendium socjalne dla osób niepełnosprawnych

Studenci, którzy będą ubiegać się o przyznanie stypendium socjalnego lub specjalnego dla osób niepełnosprawnych na semestr zimowy w roku akademickim 2018/19 zobowiązani są do wypełnienia wniosków elektronicznie w systemie UCZELNIA 10 poprzez serwis internetowy WIRTUALNA UCZELNIA.

Kongres Marketingu Sportowego

7 i 8 czerwca 2018 w G2A Arena odbędzie się Kongres Marketingu Sportowego. Dyskutowane będą możliwości marketingu i promocji poprzez kluby sportowe w ujęciu biznesowym i samorządowym.

Test Coopera dla Wszystkich - zapraszamy na kolejną edycję - 12.06.2018

Zapraszamy na wiosenną edycję Testu Coopera dla Wszystkich! Test Coopera polega na pokonaniu jak najdłuższego dystansu w ciągu 12 minut - nic więcej. Można biec, maszerować, skakać, byle pieszo. Przyjdź i pobij swój dotychczasowy wynik. Jeśli nie robiłeś tego wcześniej - nie zmarnuj szansy.

Godziny wolne od zajęć dydaktycznych

W dniach 24 (od godz. 12.00) i 25 maja (cały dzień) 2018 r. ustalone zostały godziny wolne od zajęć dydaktycznych (godziny rektorskie) dla studentów studiów stacjonarnych I i II stopnia oraz jednolitych studiów magisterskich.

Wolne miejsca na wycieczkę

Informujemy, że są wolne miejsca na wycieczkę organizowaną w ramach projektu Interreg „Nowoczesna edukacja bez granic otwiera obszary wiejskie na przedsiębiorczość”. Zapraszamy wykładowców i studentów!

Rozwój kompetencji zawodowych w dziedzinie kultury fizycznej

Stowarzyszenie Rozwoju i Promocji Gminy Błażowa IMPULS w partnerstwie z Wydziałem Wychowania Fizycznego UR realizuje w ramach projektu  „Rozwój kompetencji zawodowych w dziedzinie kultury fizycznej” bezpłatne szkolenia instruktorskie.

Wyświetlanie wyników 1-10 (z 650)
 |<  < 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10  >  >|