Wydział > Aktualności

Aktualności Wydziału Wychowania Fizycznego

Młoda Kadra - termin składania wniosków

Ze względu na czynności związane z Akredytacją Wydziału WWF został przesunięty termin składania wniosków dotyczących Młodej Kadry (508) do dnia 24.03.2017 r. Przewodniczący Komisji ds. Nauki, dr hab. prof. UR Emilian Zadarko

Zaproszenie na Uniwersytecki Studencki Rajd Pieszy

W dniach 19-21 maja 2017 r. organizowany jest IV Uniwersytecki Studencki Rajd Pieszy. Aby zgłosić chęć udziału należy zarejestrować się w formularzu oraz zaakceptować regulamin.

Erasmus+. Spotkanie informacyjne

Zapraszamy wszystkich chętnych studentów Wydziału WF UR na spotkanie informacyjne dotyczące rekrutacji na studia i praktykę za granicą w ramach programu Erasmus + na rok akademicki 2017/2018, w dniu 15 marca o godz. 12:30 w auli przy ul. Cichej.

Ankieta urazy i uszkodzenia w sporcie – Rzeszów 2017

Zapraszamy wszystkich do wypełnienia ankiety dotyczącej urazów i uszkodzeń w sporcie. Dla osób zakwalifikowanych – objętych projektem, zostanie zaproponowany nowatorski system ćwiczeń profilaktycznych, przeprowadzony w Rzeszowie pod okiem specjalistów.

Zapraszamy na wyjazd dydaktyczno-naukowy w Beskid Sądecki

Studenckie Koło Naukowe Podróżników zaprasza studentów Turystki i Rekreacji, Wychowania Fizycznego oraz pracowników na wyjazd dydaktyczno-naukowy w Beskid Sądecki w dniach 17-19.03.2017 r. https://www.facebook.com/events/106211113242539/

Uwaga. Studenci I roku.

Przypominamy o obowiązku złożenia w Dziekanacie Wydziału WF potwierdzenia odbycia szkolenia bibliotecznego w formie dokumentu pdf. Zgodnie z Zarządzeniem Rektora UR Nr 94/2015 termin dostarczenia tego certyfikatu upłynął 19 lutego 2017.

Współczesna suplementacja osób aktywnych fizycznie

Wydział Wychowania Fizycznego serdecznie zaprasza pracowników i studentów Wydziału na wykład otwarty pt. Współczesna suplementacja osób aktywnych fizycznie.

Plan wizytacji Polskiej Komisji Akredytacyjnej

Plan wizytacji Polskiej Komisji Akredytacyjnej w związku z oceną programową na kierunkach Turystyka i Rekreacja i Wychowanie Fizyczne

Godziny pracy Dziekanatu

Informujemy, że w dniu 09.03.2017 Dziekanat będzie czynny do godz. 12:30