Wydział > Aktualności

Aktualności Wydziału Wychowania Fizycznego

Lookout for work candidates for a Restaurant Manager

It is our pleasure to announce that we are currently on the lookout for work candidates for a Restaurant Manager position for a Fine Dining establishment located in Phuket, Southern Thailand.

Zaproszenie na Letnią Szkołę

W dniach 16-25 sierpnia Fundacja Genahagen organizuje Szkołę Letnią poświęconą roli miast w Unii Europejskiej: “Cities in European Politics: Are Cities the Future of the European Union?”

Festiwal Sportów Wodnych - Wyspa 2017

Serdecznie zapraszamy do udziału w tegorocznym XV Memoriale Edwarda Sądeckiego - Edi CUP wraz z XIII Festiwalem Sportów Wodnych, organizowanym na terenie Bazy Żeglarskiej KU AZS UR na Wyspie w Polańczyku, i współorganizowanym przez PWSZ w Krośnie.

Godziny pracy Dziekanatu Niestacjonarnego

W okresie wakacyjnym, tj. od 15.07.2017 do 02.09.2017 Dziekanat Studiów Niestacjonarnych w soboty będzie nieczynny.

Rada Wydziału i Zebranie Pracowników WWF

Posiedzenie Rady Wydziału Wychowania Fizycznego odbędzie się w dniu 13 lipca 2017 r.

Nasi w finale EUVC2017!

Siatkarska reprezentacja mężczyzn AZS UR w finale Akademickich Mistrzostw Europy!  Mecz finałowy odbędzie się w Hali PODPROMIE w niedzielę 2.07.2017, godz. 17:00. Pomóżmy dopingiem naszym chłopakom zrobić ostatni krok do złota. Obecność obowiązkowa!

Europejskie Uniwersyteckie Mistrzostwa w piłce siatkowej kobiet i mężczyzn 25.06-2.07.2017 r.

EUVC Rzeszow 2017 - Europejskie Uniwersyteckie Mistrzostwa w piłce siatkowej kobiet i mężczyzn Rzeszów 2017 są to mistrzostwa rangi Akademickich Mistrzostw Europy, zorganizowane w Rzeszowie w dniach 25.06-2.07.2017r.

Rada Wydziału, zebranie pracowników

Decyzją dziekana Wydziału Wychowania Fizycznego prof. Wojciecha Czarnego, posiedzenie Rady WWF oraz zebranie pracowników zostaje przesunięte – ze względów formalnych -  z 22 czerwca na 13 lipca 2017r. Godzina oraz miejsce zebrań pozostaje bez zmian. Obecność obowiązkowa

Olimp Laboratories - oferta pracy

Specjalista ds. badań i rozwoju produktów z zakresu SPORT. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za rozwój i wdrożenie rynkowe produktów marki Olimp Sport Nutrition w Ośrodku Badawczo-Rozwojowym Olimp Laboratories Sp. z o.o

MOSiR Dębica - oferta pracy

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dębicy zamierza zatrudnić od 1 września 2017, na umowę o pracę, dodatkowych ratowników.

Wyświetlanie wyników 1-10 (z 598)
 |<  < 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10  >  >|