Wydział > Aktualności

Aktualności Wydziału Wychowania Fizycznego

Zebranie pracowników WWF UR

Zebranie pracowników naukowo-dydaktycznych odbędzie się w dniu 26 stycznia 2017 (czwartek), o godz. 13:00, ul. Towarnickiego 3.

Szkolenie „Asystent osoby niepełnosprawnej” dla pracowników UR

Zgodnie z zaleceniami Rzecznika Praw Obywatelskich Biuro ds. Osób Niepełnosprawnych UR zaprasza pracowników Uniwersytetu Rzeszowskiego do udziału w szkoleniu: Asystent Osoby Niepełnosprawnej.

Współpraca z firmą European Projects Development

EPD European Projects Development oferuje pomoc w wyjazdach zagranicznych w ramach programów: Leonardo Da Vinci, Grundtvig, Erasmus +.

Staże i praktyki w Tajlandii - oferta dla studentów i absolwentów WWF UR

W związku z nawiązaniem umowy z firmą RMC Consulting Co., Ltd.- 4-My-Future by RMC zachęcamy naszych studentów i absolwentów do zapoznania się z ofertą praktyk i staży w Tajlandii. Informacji udziela dr Wojciech Bajorek.

Zapraszamy studentów do nowego Koła Naukowego

Godziny pracy Dziekanatu

Informujemy, że w dniach 23.12.2016 r. - 31.12.2016 r. Dziekanat będzie nieczynny.

Narty Dzieciom – wolontariat czas zacząć!

Zapraszamy studnetów i absolwentów Wydziału Wychowania Fizycznego Uniwersytetu Rzeszowskiego do włączenia się w akcję NARTY DZIECIOM. Wolontariat polega na opiece nad dziećmi na stoku.

Invitation to the Third International Scientific Conference of Students and Young Scientists / Zaproszenie na konferencję Studentów i Młodych Naukowców

With great honour, we would like to invite you to the Third International Scientific Conference of Students and Young Scientists „Biomedical and psychophysical determinants of modern sport” on 20-21 of April 2017.

Zapraszamy do udziału w III Międzynarodowej Konferencji Naukowej Studentów i Młodych Naukowców pt.: „Biomedyczne i psychofizyczne uwarunkowania współczesnego sportu.” Rzeszów, 20-21 kwietnia 2017 r.

Zapraszamy na VI Pokaz Podróżniczy Globtroter 14.12.2016 r.

Serdecznie zapraszamy na VI Pokaz Podróżniczy Globtroter, który odbędzie się 14.12.2016 r. w głównym budynku UR (w auli dużej), ul. Rejtana 16c. Start godz. 16:00.

Współpraca z Uniwersytetem Masaryka (Brno, Czechy) - oferta dla studentów

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą współpracy z Unwersytetem Masaryka w Brnie w Czechach.

Wyświetlanie wyników 1-10 (z 558)
 |<  < 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10  >  >|