Wydział > Aktualności

Aktualności Wydziału Wychowania Fizycznego

Konkurs na projekty badawcze młodych naukowców

Przewodniczący Komisji ds. Nauki ogłasza konkurs na projekty badawcze młodych naukowców (osoby do 35 roku życia, które przepracowały na UR więcej niż 3 miesiące).

Zaproszenie na konferencję nauczycieli wf i trenerów piłki siatkowej

W programie konferencji min. wytyczne w nauczaniu przyjęcia, wystawienia i ataku, droga od podstaw do systemu gry. Wykorzystaj prostą i niebywale skuteczną metodę nauczania za pomocą 4 ćwiczeń! Popraw płynność w grze i współpracę na boisku.

Third Conference of Students and Young Scientists

We are pleased to inform you about the progress in the organisation of theThird International Scientific Conference of Students and Young Scientists. Z przyjemnością pragniemy poinformować o postępach prac organizacyjnych III Międzynarodowej Konferencji Naukowej Studentów i Młodych Naukowców

Zebranie pracowników WWF UR

Zebranie pracowników naukowo-dydaktycznych odbędzie się w dniu 16 lutego 2017r. (czwartek), o godz. 13.00, ul. Towarnickiego 3, sala 13. Posiedzenie Rady Wydziału WF odbędzie się w dniu 16 lutego 2017r., o godz. 12.00, ul. Towarnickiego 3, Sala Rady Wydziału

Szkolenie „Asystent osoby niepełnosprawnej” dla pracowników UR

Zgodnie z zaleceniami Rzecznika Praw Obywatelskich Biuro ds. Osób Niepełnosprawnych UR zaprasza pracowników Uniwersytetu Rzeszowskiego do udziału w szkoleniu: Asystent Osoby Niepełnosprawnej.

Współpraca z firmą European Projects Development

EPD European Projects Development oferuje pomoc w wyjazdach zagranicznych w ramach programów: Leonardo Da Vinci, Grundtvig, Erasmus +.

Staże i praktyki w Tajlandii - oferta dla studentów i absolwentów WWF UR

W związku z nawiązaniem umowy z firmą RMC Consulting Co., Ltd.- 4-My-Future by RMC zachęcamy naszych studentów i absolwentów do zapoznania się z ofertą praktyk i staży w Tajlandii. Informacji udziela dr Wojciech Bajorek.

Zapraszamy studentów do nowego Koła Naukowego

Godziny pracy Dziekanatu

Informujemy, że w dniach 23.12.2016 r. - 31.12.2016 r. Dziekanat będzie nieczynny.

Narty Dzieciom – wolontariat czas zacząć!

Zapraszamy studnetów i absolwentów Wydziału Wychowania Fizycznego Uniwersytetu Rzeszowskiego do włączenia się w akcję NARTY DZIECIOM. Wolontariat polega na opiece nad dziećmi na stoku.

Wyświetlanie wyników 1-10 (z 561)
 |<  < 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10  >  >|