Strefa studencka > Aktualności samorządu > Rzeszowski Uniwersytecki Rajd Autostopowy

Rzeszowski Uniwersytecki Rajd Autostopowy

Dodano: wtorek, 9 kwietnia 2019
Serdeczenie zapraszamy wszystkich spragnionych przygody... na "RURA" to Rzeszowski Uniwersytecki Rajd Autostopowy. Celem jest przemierzenie wyznaczonej trasy z Rzeszowa do jednego z bardziej urokliwych miejsc. W jak najszybszym czasie do wyznaczonego miejsca.
RURA jest rajdem pod wieloma względami absolutnie wyjątkowym. Jednak to, co najbardziej wyróżnia ten rajd spośród innych rajdów to unikatowy, autorski system punktowy. Na trasie rajdu będziecie mieli do wykonania zadania/zdjęcia. By zdobyć główne nagrody nie wystarczy wyłącznie najszybciej dojechać do mety, ale postarać się zdobyć jak najwięcej punktów za wykonane zadania!
Każda drużyna będzie przez nas indywidualnie rozliczana ze zdobytych punktów, a na tych, którzy zdobędą ich najwięcej czekają nagrody! Warto się śpieszyć, bo na mecie czekają na Was nie lada atrakcje i upragniony chilloutowy klimat, ale czasem może lepiej zwolnić, rozluźnić się i nacieszyć samą podróżą?

Kontakt do nas:
Biuro Studenckiego Koła Naukowego Podróżników - Uniwersytet Rzeszowski, Wydział Wychowania Fizycznego, ul. Kasprowicza 1,35-001 Rzeszów,
oraz na maila:
rurarzeszow@gmail.com