UR
Miasto Rzeszow
Logowanie
UR
InstytutDla kandydataDla studentaDla wykładowcyDziałalność naukowaWydawnictwaStrefa studencka
Strefa studencka > Aktualności samorządu > IV Akademickie Targi Pracy - 10.05.2017 r.

IV Akademickie Targi Pracy - 10.05.2017 r.

Dodano: piątek, 5 maja 2017
W dniu 10.05.2017 r. w godzinach od 9:00 do 15:00 na Wydziale Matematyczno-Przyrodnicznym Uniwersytetu Rzeszowskeigo, w budynku A0 odbędą się IV Akademickie Targi Pracy. 
 
Akademickie Targi Pracy to cykliczne wydarzenie organizowane wspólnie przez dwie największe uczelnie województwa podkarpackiego, Politechnikę Rzeszowską oraz Uniwersytet Rzeszowski. Oferta Akademickich Targów Pracy skierowana jest nie tylko do studentów i absolwentów, mogą w nich uczestniczyć osoby w każdym wieku, które poszukują zatrudnienia.
 
Podczas tegorocznej edycji Akademickich Targów Pracy zaprezentuje się ponad 80 pracodawców m.in. z branży bankowej, informatycznej, lotniczej, motoryzacyjnej, pośrednictwa pracy, produkcyjnej, ubezpieczeniowej i wielu innych. Uczestnicy, oprócz możliwości zapoznania się z szeregiem ofert pracy, staży oraz praktyk, będą mieli możliwość wzięcia udziału w cyklu szkoleń i warsztatów.

Uczestnictwo w targach pracy uważane jest za jedno z najefektywniejszych form poszukiwania zatrudnienia. Z samego założenia niweluje problem selekcji ofert pracy i dostosowania ich do potrzeb oraz zainteresowań kandydatów. Nawiązując bezpośredni kontakt z pracodawcą kandydaci mają możliwość uzyskania informacji odnośnie specyfiki pracy w firmie, co
z pewnością jest pomocne przy konstruowaniu dokumentów aplikacyjnych na określone stanowisko.
 
Każda z firm obecnych na Akademickich Targach Pracy jest szczególnie cennym pracodawcą, ponieważ gotowa jest na przyjęcie nowych pracowników, wdrożenie ich do pracy oraz wciągnięcie w środowisko branżowe. Jest to gwarancja rozwoju nie tylko kompetencji zawodowych, ale również umiejętności pracy w grupie i odpowiedzialności.

Za zgodą JM Rektora Uniwersytetu Rzeszowskiego studenci, którzy wezmą udział w targach otrzymają od pracowników Biura Karier usprawiedliwienie nieobecności na zajęciach dydaktycznych. 
atp_plakat.jpg
Partnerzy Wydziału
      
          

Najważniejsze linki                                         Newsletter                                                                                                                      Dane kontaktowe
   Zapisz się do newslettera aby otrzymywać najnowsze informacje z życia wydziału.
   (w przygotowaniu)
   Uniwersytet Rzeszowski
   Instytut Nauk o Kulturze Fizycznej
   35-959 Rzeszów,  ul. Towarnickiego 3

   Sekretariat Instytutu: tel./fax +48 17 872 18 61
   Dziekanat:  tel./fax +48 17 872 18 42 (43) (67)

   e-mail: inokf@ur.edu.pl