Strefa studencka > Aktualności samorządu > Dzień z pracodawcą - 23.05.2017 r.

Dzień z pracodawcą - 23.05.2017 r.

Dodano: czwartek, 18 maja 2017
Biuro Karier UR zaprasza Studentów i Absolwentów UR  na Dzień z Pracodawcą z Bankiem Credit Agricole
w dniu 23 maja 2017 r. od godz. 10:00 do 14:00 w Sali Senatu, bud. A1, Rejtana 16 C.
W Strefie Pracodawcy liczne atrakcje oraz warsztaty pt.: "Do Pracy Gotowi... Start!", a także panele dyskusyjne:
· Dobre oferty pracy – gdzie ich szukać?
· CV jak bilet w do wymarzonej pracy – jak przygotować?
· List motywacyjny – czy jeszcze konieczny?
· Rozmowa kwalifikacyjna – co warto a czego unikać?

Na wszelkie nurtujące pytania dotyczące przygotowania i udziału w procesach rekrutacji odpowie HR Business Partner Credit Agricole Bank Polska S.A – Anna Celińska.
Po prelekcji zapraszamy do indywidualnych konsultacji dokumentów aplikacyjnych, zbadania predyspozycji zawodowych i rozmowy dotyczącej projektowania ścieżki kariery.
Zapisy na spotkanie i warsztaty pod nr tel. 17 872 1027 lub mail: k.antochow@ur.edu.pl

Zapraszam również na stronę https://dopierwszejpracy.pl/swiezakrew/

Page1.jpg