Strefa studencka > Aktualności samorządu > Zapraszamy studentów do nowego Koła Naukowego "Know-How Sport"

Zapraszamy studentów do nowego Koła Naukowego "Know-How Sport"

Dodano: wtorek, 27 grudnia 2016
Zapraszamy osoby interesujące się zawodem menadżera sportowego i zarządzaniem w sporcie do zapisania się do nowopowstałego Międzywydziałowego Koła Naukowego Prawa i Ekonomii w Sporcie „Know-How Sport”. Celem Koła Naukowego „Know-How Sport” jest badanie prawnych i ekonomicznych aspektów działalności instytucji sportowych. „Know-How Sport” będzie organizować konferencje naukowe, seminaria, wyjazdy oraz praktyczne warsztaty, a także spotkania z osobami zawodowo zajmującymi się sportem.

Zapraszamy do śledzenie naszej działalności na facebook’u:

Osoby chętne do zapisania się do koła prosimy o kontakt w wiadomości prywatnej na facebook’u  lub knowhowsport@gmail.com

Zarząd Międzywydziałowego Koła Naukowego Prawa i Ekonomii w Sporcie „Know-How Sport”