Strefa studencka > Aktualności samorządu > Uniwersytecki Tydzień Zdrowia i Sportu 25-29.04.16 r.

Uniwersytecki Tydzień Zdrowia i Sportu 25-29.04.16 r.

Dodano: wtorek, 19 kwietnia 2016
Uniwersytecki Tydzień Zdrowia i Sportu – w dniach 25-29.04.2016r. odbędzie się kolejna edycja cyklicznego projektu, którego celem jest  propagowanie aktywnego stylu życia wśród akademickiej społeczności Uniwersytetu Rzeszowskiego oraz mieszkańców miasta Rzeszowa.
Projekt ten organizowany jest przez Samorząd Studentów Wydziału Wychowania Fizycznego UR oraz Samorząd Studentów Wydziału Medycznego UR przy współpracy z CSiR UR, BON UR, SSiA UR.

Zapraszamy wszystkich studentów i pracowników – każdy znajdzie coś dla siebie!
W ramach UTZiS przeprowadzony zostanie szereg inicjatyw z zakresu kultury fizycznej, m.in. warsztaty, wydarzenia sportowe i rekreacyjne, turnieje, badania diagnostyczne itp.
Plan szczegółowy w załączniku.

Więcej informacji na: https://www.facebook.com/UTZiS/timeline