Strefa studencka > Aktualności samorządu > Zostań wolontariuszem na zawodach Ultramaratonu Podkarpackiego

Zostań wolontariuszem na zawodach Ultramaratonu Podkarpackiego

Dodano: niedziela, 23 lutego 2014
Dla nich wszystkich istnieje niepowtarzalna okazja podać zawodnikowi butelkę wody, pocieszyć dobrym słowem, motywować do dalszej walki.  Zadań jest wiele - można być w biurze ... zawodów, w strefie startu-mety, na trasie (pokonując ją razem z zawodnikami na rowerze, stojąc w krzakach, parowach...). W końcu - w siedmiu punktach żywieniowych, gdzie zobaczycie, czym jest ultra i kim jest człowiek, który decyduje się na takie wyzwanie.
Zostań wolontariuszem na zawodach! Na stronie www. został uruchomiony kwestionariusz dla osób, które chciałyby być z nami 31.05.2014.
Zapraszamy do Wielkiej Przygody!!!:)
2014ultramar_duzy.JPG