Strefa studencka > Aktualności samorządu > Zapraszamy do udziału w "Dniach Adaptacji 2014"

Zapraszamy do udziału w "Dniach Adaptacji 2014"

Dodano: wtorek, 28 października 2014
Biuro ds. Osób Niepełnosprawnych Uniwersytetu Rzeszowskiego serdecznie zaprasza studentów z niepełnosprawnością i wolontariuszy UR do wzięcia udziału w imprezie informacyjno - integracyjnej „Dni Adaptacji 2014”, która odbędzie się w dniach 21 - 23 listopada 2014 r.
Udział w „Dniach Adaptacji” jest całkowicie bezpłatny i konieczny do poznania pełnej oferty UR przygotowanej dla studentów z niepełnosprawnością oraz zasad wsparcia studiujących osób niepełnosprawnych.
Wydarzenie to będzie również świetną okazją do zapoznania nowo przyjętych członków społeczności akademickiej, wspólnej dyskusji, ale i zabawy!
Udział w ww. przedsięwzięciu należy zgłosić do dnia 14 listopada 2014 r., telefonicznie pod numerem telefonu Biura ds. Osób Niepełnosprawnych UR (017) 872 1031, z podaniem imienia i nazwiska, roku oraz kierunku studiów lub osobiście w BON (ul. Pigonia 6, budynek Biblioteki Głównej UR, boczne wejście, od strony parkingu, parter pokój nr 2)
ZAPRASZAMY!
Więcej szczegółowych informacji, w tym program Dni Adaptacji będzie można znaleźć już wkrótce na stronie: http://niepelnosprawni.ur.edu.pl/
Pełnomocnik Rektora ds. Osób Niepełnosprawnych UR