Strefa studencka > Aktualności samorządu > The Twins - Rowerowa Gra Miejska - zapraszamy do udziału!

The Twins - Rowerowa Gra Miejska - zapraszamy do udziału!

Dodano: poniedziałek, 7 kwietnia 2014
Zapraszamy wszystkich chętnych na: II edycję Rowerowej Gry Miejskiej - The Twins rozgrywanej w przestrzeni miejskiej miasta Rzeszowa. Gra stanowi połączenie elementów rozrywki, krajoznawstwa, turystyki oraz harcerskich podchodów.
Uczestnicy startują w zespołach wyłącznie 2 osobowych.

Wpisowe w wysokości 10 zł od zespołu należy wpłacić do 28 marca br.

Wszystkie zespoły otrzymują dyplomy potwierdzające uczestnictwo, a dla najlepszych 3 drużyn nagrody oraz dyplomy!

Dodatkowe informacje odnośnie zgłoszeń, opłat startowych i wszystkich innych szczegółów, a dla zdecydowanych zapisy:
m.tabaczynska@wp.pl
CSiR UR ul. Ćwiklińskiej 2, bud. D1 119 a
530 195 142- mgr Marta Tabaczyńska

ZAPISY RUSZAJĄ OD 10 marca 2014 ;) LICZBA MIEJSC OGRANICZONA !!!!

Oficjalna strona wydarzenia: https://www.facebook.com/events/225127934358026/
GRA MIEJSKA to pewnego rodzaju zabawa, a nie wyścig dzięki czemu uczestnicy w pełni mogą skupić się na wykonywaniu poszczególnych zadań. Każde zadanie jest ze sobą powiązane - co oznacza, iż do końca nikt nie wie gdzie znajduje się kolejny punkt kontrolny- trzeba rozwiązać np. łamigłówkę, wykonać określone zadanie, aby uzyskać informację o dalszym przebiegu trasy od sędziego.

Znajomość Rzeszowa nie jest obowiązkowa ponieważ każda drużyna dostanie niezbędne wskazówki (fragmenty scenariusza oraz fragmenty mapy Rzeszowa) niezbędne do odnalezienia kolejnych punktów, dzięki czemu tego rodzaju "gry" pozwalają lepiej poznać przestrzeń miejską dla jej uczestników. Zakończeniem większości gier jest spotkanie integracyjne dla jej uczestników w naszym przypadku będzie to OGNISKO/GRILL.
The-Twins-II.jpg

e-mail: inokf@ur.edu.pl