Strefa studencka > Aktualności samorządu > "Świadomi studenci na rynku pracy" - darmowe, 4 dniowe warsztaty dla studentów!

"Świadomi studenci na rynku pracy" - darmowe, 4 dniowe warsztaty dla studentów!

Dodano: wtorek, 1 kwietnia 2014
Stowarzyszenie Euroregion Karpacki Polska zaprasza do udziału w projekcie “Świadomi studenci na rynku pracy”.
Projekt jest skierowany do 45 uczestników, będących studentami drugiego bądź trzeciego roku studiów licencjackich lub pierwszego, drugiego roku studiów magisterskich z woj. podkarpackiego i obwodu Wołyńskiego.
Czterodniowe warsztaty polsko-ukraińskie z doradztwa zawodowego w dniach
23-26.04.2014 r.,  21-24.05.2014 r., 26-29.05.2014 r.

Więcej informacji wraz z formularzem zgłoszeniowym w załączniku.

plakat.JPG