UR
Miasto Rzeszow
Logowanie
UR
InstytutDla kandydataDla studentaDla wykładowcyDziałalność naukowaWydawnictwaStrefa studencka
Strefa studencka > Aktualności samorządu > Rzeszowski Maraton Codziennej Aktywności - 16.12.2014 r.

Rzeszowski Maraton Codziennej Aktywności - 16.12.2014 r.

Dodano: poniedziałek, 15 grudnia 2014
Rzeszowski Maraton Codziennej Aktywności - Wtorek (16.12.2014 r.) godz.: 13:00- 17:00, hala sportowa przy ul. Kasprowicza 1.
Harmonogram:
13:00 DANCE STYLE - Dominika
14:00 HIIT CHALLENGE - Ala
15:00 STEP POWER - Aneta
16:00 CROSSFIT - Aneta/Wojtek

WSTĘP WOLNY – ZAPRASZAMY! 
 
DANCE STYLE – taniec i fitness mogą tworzyć rewelacyjne połączenie, poprawiające kondycje fizyczną i zapewniającą ogrom energii na resztę dnia. Zajęcia bazujące na podstawowych krokach fitness i elementach tańca to właśnie DANCE STYLE. Świetnie odnajdą się tutaj zarówno osoby początkujące jak i stali bywalcy.
 
HIIT CHELLANGE – skuteczny trening interwałowy opary na ćwiczeniach aerobowych, siłowych oraz ćwiczeniach kondycyjnych z wykorzystaniem podstawowego sprzętu fitness. Poprzez zastosowanie różnorodnych ćwiczeń o zmiennej intensywności nasz organizm zmotywowany jest to maksymalnego wysiłku. Ze względu na zmienny charakter treningu ma on korzystny wpływ na wydolność tlenową organizmu.
 
STEP POWER – choreografia na stepie i w jego obrębie, przestrzeń, zmienność i kombinacja kroków gwarantują dobrą zabawę i efektywny trening wydolnościowy i koordynacyjny.
 
CROSSFIT – w Polsce jest stosunkowo młodą dyscypliną. Stworzony został zarówno dla zawodowych sportowców jak i osób stawiających swoje pierwsze kroki w kierunku poprawy sprawności fizycznej oraz swojego zdrowia. Za każdym razem czeka na Was inny trening łączący w sobie elementy gimnastyki, treningu kondycyjnego i siłowego!"
 
Zajęcia fitness poprowadzą dla Was:
 
Dominika Szala- Synoś - Instruktor rekreacji ruchowej o specjalności Fitness - nowoczesne formy gimnastyki i specjalności taniec. Wieloletnie doświadczenie taneczne – tancerka klasy tanecznej A w tańcach latynoamerykańskich. Studentka Wychowania Fizycznego na Uniwersytecie Rzeszowskim.
 
Alicja Marek - Magister wychowania fizycznego i gimnastyki korekcyjno - kompensacyjnej. Instruktor rekreacji ruchowej o specjalności fitness- nowoczesne formy gimnastyki. Trener personalny.
 
Wojtek Skubiszewski - Trener CrossFit.
 
Aneta Przepióra - Instruktor fitness i trener personalny. Wykładowca na WWF UR. Prezenter, koordynator i szkoleniowiec w zakresie fitness i treningu personalnego.
 
Zarejestruj się już teraz na www.maratonaktywnosci.pl
 
 
MARATON CODZIENNEJ AKTYWNOŚCI
To prosta idea uzbierania 42 195 metrów – długości typowego maratonu. Dzięki systemowi każda zarejestrowana aktywność – nie tylko bieganie – w oparciu o indywidualne dane (płeć, wiek, wzrost, wagę) będzie przeliczana na metry. To Ty decydujesz co robisz, w jakim tempie 
i w ilu etapach dotrzesz do mety. 
• Jeśli jesteś osobą aktywną, sprawdź ile czasu potrzebujesz przebycie maratonu. A ile zajmie Ci zaliczenie kolejnego maratonu. 
• Jeśli dopiero planujesz rozpocząć swoją aktywność – rozpocznij ją z programem Maraton Codziennej Aktywności. 
Zacznij od najprostszych rzeczy (sprawdź listę aktywności) i ukończyć swój pierwszy w życiu maraton. Już dzisiaj możesz rozpocząć pierwszy etap (zarejestruje się) zobacz jak to działa. Każdy ma prawo być maratończykiem.
 
ZAPISUJ SWOJE AKTYWNOŚCI
Zarejestrujesz się podając swój wiek, płeć, wzrost i wagę, a następnie zapisuj swoje codzienne aktywności: spacer z psem, nordic walking, bieganie, jazda na rowerze, pływanie, ćwiczenia w klubie fitness (aerobik czy zumba) – wszystko co wprawia Cię w ruch – (sprawdź listę aktywności z pewnością jest w niej coś co robisz lub możesz robić każdego dnia).
 
ZALICZAJ KOLEJNE METRY MARATONU
Każda zarejestrowana Twoja aktywność zostanie przeliczona na kolejne metry Twojego indywidualnego maratonu - wystarczy choćby 15 minut dziennie dowolnej aktywności. Podejmij wyzwanie, zobacz jakie to proste i już dziś zostań maratończykiem – rozpocznij swój MARATON CODZIENNEJ AKTYWNOŚCI.
 
UKOŃCZ MARATON
42 195 metrów jest w Twoim zasięgu – to Ty decydujesz co robisz, w jakim tempie i w ilu etapach dotrzesz do mety. Podejmij wyzwanie, pokonaj słabości, przeżyj emocje rywalizacji i poczuj smak zwycięstwa. Podejrzyj zmagania innych. Podejmij wyzwanie – rozpocznij kolejny maraton 
i pokonaj samego siebie.
 
WIELKIE OTWARCIE MARATONU CODZIENNEJ AKTYWNOŚCI
Brakuje Ci odwagi bądź motywacji, skorzystaj z jednej z akcji promujących codzienną aktywność. Ćwicz razem z najlepszymi instruktorami. Wpadnij do nas choćby na chwilę – zarejestruj się i zobacz ile metrów masz już na koncie.
 
Każda osoba, która zarejestruje się w programie MARATON CODZIENNEJ AKTYWNOŚCI na www.maratonaktywnosci.pl lub weźmie udział 
w dowolnej akcji promującej program – otrzyma voucher na bezpłatny dzień aktywności w sieci klubów fitness CALYPSO (www.calypso.com.pl) 
w dowolnym miejscu w Polsce.
 
Zarejestruj się już teraz na www.maratonaktywnosci.pl
pl.png zdj.jpg
Partnerzy Wydziału
      
          

Najważniejsze linki                                         Newsletter                                                                                                                      Dane kontaktowe
   Zapisz się do newslettera aby otrzymywać najnowsze informacje z życia wydziału.
   (w przygotowaniu)
   Uniwersytet Rzeszowski
   Instytut Nauk o Kulturze Fizycznej
   35-959 Rzeszów,  ul. Towarnickiego 3

   Sekretariat Instytutu: tel./fax +48 17 872 18 61
   Dziekanat:  tel./fax +48 17 872 18 42 (43) (67)

   e-mail: inokf@ur.edu.pl