Strefa studencka > Aktualności samorządu > Program MOST – 15.10.2014 r. – spotkanie dla studentów i doktorantów U

Program MOST – 15.10.2014 r. – spotkanie dla studentów i doktorantów U

Dodano: piątek, 10 października 2014
Dział Kształcenia serdecznie zaprasza wszystkich studentów
i doktorantów Uniwersytetu Rzeszowskiego na spotkanie z ogólnopolską Koordynatorką Programu Mobilności Studentów i Doktorantów MOST.

15 października 2014 r. na Uniwersytecie Rzeszowskim odbędzie się spotkanie
z Ogólnopolską Koordynatorką Programu MOST. Zainteresowani będą mieli okazję dowiedzieć się nie tylko, jak aplikować do Programu, ale także jak najlepiej wykorzystać czas „na MOŚCIE” i co zrobić, by po powrocie na uczelnię macierzystą bez problemu i bez różnic programowych zaliczyć semestr.

MOST to program mobilności studentów i doktorantów, umożliwiający studiowanie przez semestr lub cały rok akademicki na jednym z 20 polskich uniwersytetów. Bywa nazywany „polskim Erasmusem” i skorzystało z niego już prawie 7000 osób. Wiele z nich określiło wyjazd na MOST jako świetną okazję do „kontrolowanej rewolucji życiowej”.

Miejsce:
godz. 10:15-11:45, Aula Wydziału Muzyki, ul. Dąbrowskiego 83
(Spotkanie kierowane dla studentów Wydziału Muzyki, Wydziału Pedagogicznego, Wydziału Prawa i Administracji oraz Wydziału Wychowania Fizycznego)

godz. 13:15-14:45, Aula „Kula”, ul. Pigonia 1, Bud. A0 (Kampus al. T. Rejtana)
(Spotkanie kierowane dla studentów Wydziału Biologiczno-Rolniczego, Wydziału Ekonomii, Wydziału Filologicznego, Wydziału Matematyczno-Przyrodniczego, Wydziału Medycznego, Wydziału Socjologiczno-Historycznego, Wydziału Sztuki, Pozawydziałowego Zamiejscowego Instytutu Biotechnologii Stosowanej i Nauk Podstawowych)

Serdecznie zapraszamy wszystkich studentów i doktorantów!