Strefa studencka > Aktualności samorządu > II Konferencja Naukowa Studentów 25-26 kwiecień 2014 r

II Konferencja Naukowa Studentów 25-26 kwiecień 2014 r

Dodano: niedziela, 2 lutego 2014
Serdecznie zapraszamy na II Konferencję Naukową Studentów pt. Turystyka – szansa i zagrożenia dla współczesnego świata, która odbędzie się na Uniwersytecie Rzeszowskim w dniach 25-26 kwiecień 2014 roku. Celem konferencji jest prezentacja wyników badań i wymiana poglądów dotyczących problemów badawczych w obszarach stanowiących przedmiot zainteresowania uczestników.
Proponujemy szeroki zakres problematyki, aby każdy uczestnik mógł znaleźć miejsce dla swojego tematu.
Tematyka konferencji
- Turystyka, jako szansa dla rozwoju współczesnego świata
- Turystyka, jako zagrożenie dla współczesnego świata
- Turystyka - Plener - Zdrowie