Strefa studencka > Aktualności samorządu > Akcja "WRZUĆ NAKRĘTKĘ"

Akcja "WRZUĆ NAKRĘTKĘ"

Dodano: czwartek, 11 grudnia 2014
APEL RODZICÓW LENY….
Pomóżcie jej stanąć na nogi…
Lena urodziła się w dniu 7 września 2014r. w Suchej Beskidzkiej. Dziewczynka ma wrodzoną wadę rozwojową podudzia  i stóp. Zdiagnozowano też szmery na sercu. „Wierzymy, że Lena, tak jak inne dzieci, również będzie kiedyś się bawić w piaskownicy, chodzić, biegać, jeździć na rowerze, na rolkach. Niestety, za nim to nastąpi i spełni się nasze największe marzenie potrzebujemy ogromnego wsparcia ludzi dobrego serca. Koszt operacji to ponad 650 tyś. zł. Jeżeli nie zbierzemy odpowiedniej kwoty naszą córkę będzie czekała amputacja w obrębie dolnej części prawej kończyny. Zwracamy się z prośbą o zbiórkę każdej ilości plastikowych nakrętek. Wszystkim ludziom z góry dziękujemy za jakiekolwiek wsparcie.”
Anna i Marcin Cholewa

Lence można również pomóc, dokonując wpłaty na konto:
Fundacja Pomocy Dzieciom i Osobom Chorym “Kawałek Nieba”
Bank BZ WBK   31 1090 2835 0000 0001 2173 1374
Bardzo prosimy w tytule przelewu wpisywać nr 176 oraz imię i nazwisko Lenki tak jak poniżej:
“176 pomoc w leczeniu Leny Cholewa”

Pudełka do których można wrzucać nakrętki dostępne są w każdym budynku Wydziału Wychowania Fizycznego UR.

1.jpg 2.jpg