Strefa studencka > Aktualności samorządu > Zostań wolontariuszem Szlachetnej Paczki!

Zostań wolontariuszem Szlachetnej Paczki!

Dodano: środa, 2 października 2013

Jako wolontariusz Paczki możesz sprawić, że do najbiedniejszych rodzin w Twojej okolicy dotrze konkretna pomoc, czyli taka, która odpowie na ich  bieżące potrzeby. To wyjątkowy wolontariat, bo masz także moc spełniania marzeń!

Do Drużyny SuperW są zaproszeni wszyscy, którzy chcą mądrze pomagać. Sama chęć pomagania to jednak za mało – poszukiwane są osoby pełnoletnie, wytrwałe w dążeniu do celu, samodzielne w działaniu i gotowe wejść w trudny świat biedy.

W całej Polsce będzie działać 7200 wolontariuszy, zorganizowanych w ponad 450 rejonach we wszystkich województwach. Wśród nich jest miejsce dla Ciebie.

Zgłoś się na www.superw.pl

Czekamy na Ciebie!