Strefa studencka > Aktualności samorządu > Zapraszamy wolontariuszy do organizacji Festiwalu Biegowego!

Zapraszamy wolontariuszy do organizacji Festiwalu Biegowego!

Dodano: piątek, 22 marca 2013
Serdecznie zapraszamy do udziału w Festiwalu Biegowym Forum Ekonomicznego 2013, który odbędzie się w dniach od 6 do 7 kwietnia w Rzeszowie. W ramach programu tej akcj odbędzie się półmaraton, bieg na 3,5 km, Bieg Rodzinny, Bieg Przebierańców, Bieg Ucznia. Zawody organizowane są przez Urząd Miasta i Instytut Studiów Wschodnich - organizatora Forum Ekonomicznego i Festiwalu Biegowego w Krynic-Zdrój.

Studentów Wydziału Wychowania Fizycznego UR zapraszamy do pomocy przy organizacji Festiwalu Biegowego. Wszystkich chętnych wolontariuszy prosimy o zgłoszenia do Katarzyny Wielgos na maila (katarzyna.wielgos@urz.pl) do 31.03.2013 r.

Dla każdego wolontariusza zapewniony jest: posiłek, ubezpieczenie, zaświadczenie o wolontariacie(za który można otrzymać dodatkowe punkty do Stypendium Rektora)!

e-mail: inokf@ur.edu.pl