Strefa studencka > Aktualności samorządu > Spotkanie organizacyjne SKN "Podrózników" - 23.10.2013

Spotkanie organizacyjne SKN "Podrózników" - 23.10.2013

Dodano: piątek, 18 października 2013

Miejsce: Aula Główna Uniwersytetu Rzeszowskiego bud. A0 przy ul. Pigonia 1
Termin: 23 październik 2013r. godz. 16:00 – 19:00
Organizator: SMP Globtroter Koło Naukowe Podróżników SKN „Podróżników” Wydziału Wychowania Fizycznego Uniwersytetu Rzeszowskiego.

W podanym powyżej terminie SKN „Podróżników” WWF UR przeprowadzi spotkanie członków wyżej wspomnianej organizacji połączone z naborem nowych członków z grona wszystkich studentów UR zainteresowanych problematyką z związaną z sektorem turystyki.

Dodatkowo uatrakcyjnieniem całego spotkania będzie niewątpliwie wykład otwarty osób zaangażowanych w projekt „Korona Europy”. Uczestnikami ww. projektu są nauczyciele dydaktyczno-naukowi WWF UR dr Jarosław Herbert, mgr Maciej Brożyna,
mgr Łukasz Godek oraz mgr Maciej Śliż. Celem projektu jest zdobycie wszystkich najwyższych szczytów Europy, a następnie opublikowanie podręcznika dla studentów kierunków wychowania fizycznego i turystyki w Polsce i na świecie zawierający niezbędne informacje i wskazówki dotyczące logistyki i metodyki organizowania wypraw związanych z turystyką kwalifikowaną. W przypadku powodzenia projektu osoby te mają szansę, jako pierwsi ludzie na świecie (nauczyciele akademicy), w barwach UR zdobyć wszystkie najwyższe szczyty Europy, a podczas spotkania przedstawią zebranym swoje dotychczasowe osiągnięcia zebrane na półmetku trwania projektu.

ZAPRASZAMY;)

plakat-SKN.jpg