Strefa studencka > Aktualności samorządu > Kurs prawa jazdy kat. A, B, C - atrakcyjna oferta dla studentów UR

Kurs prawa jazdy kat. A, B, C - atrakcyjna oferta dla studentów UR

Dodano: piątek, 22 listopada 2013
Ośrodek Szkolenia Kierowców EKSA-AUTO-KURS zaprasza wszystkich  Studentów na „Kurs prawa jazdy kat. A, B, C”.
Zajęcia teoretyczne i praktyczne prowadzone są w siedzibie Spółki przez wysoko przez wykwalifikowanych wykładowców i instruktorów. Od ponad 14 lat uczymy umiejętności prowadzenia samochodu, ze szczególnym zwróceniem uwagi na technikę i bezpieczeństwo jazdy w ruchu miejskim i poza miejskim oraz na placu manewrowym. Zajęcia praktyczne prowadzone są na pojazdach takich jak na egzaminie w WORD w Rzeszowie.
Staramy się nie tylko jak najlepiej przygotować każdego kursanta do egzaminu państwowego, ale przede wszystkim pomagamy stać się kierowcą z prawdziwego zdarzenia, który czerpie przyjemność z prowadzenia auta, będąc w pełni świadomym uczestnikiem ruchu drogowego.
Oferujemy atrakcyjne zniżki dla wszystkich Studentów Uniwersytetu Rzeszowskiego, czyli cena podstawowa na kat. B wynosi 1 210 zł, na kat. A – 810 zł, na kat. C – 2 050 zł. Natomiast każdy kto „przyprowadzi” do nas kandydata (Koleżankę, Kolegę) na kurs prawa jazdy, otrzyma specjalny bonus w formie dodatkowej godziny jazdy lub bonus w formie gotówkowej w wysokości 50 zł za każdą zarekomendowaną osobę.
Szczegółowych informacji udziela Pani Wioleta pod numerami telefonów:
(17) 854-15-43,   600 491 820   w godzinach od 8:00 do 16:00 od poniedziałku do piątku
lub w siedzibie: Przedsiębiorstwo EKSA Sp. z o.o. al. Powstańców Warszawy 16 35-329 Rzeszów
Strona:  www.eksa.rzeszow.pl  e-mail: szkola@eksa.rzeszow.pl
eksa.jpg