Strefa studencka > Aktualności samorządu > III Studenckie Spotkanie Globtroterów - 04.12.2013 r.

III Studenckie Spotkanie Globtroterów - 04.12.2013 r.

Dodano: środa, 27 listopada 2013
Cykl spotkań podróżniczych w czasie których ludzie zafascynowani przygodą poznają różne kontynenty, kraje, miejsca, oraz będą mogli poznać różnych podróżników trampów i obieżyświatów z różnych zakątków Polski.

Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w niezwykłych relacjach z podróży w najdalsze zakątki naszego globu. Zaproszeni goście zaprezentują najciekawsze zdjęcia i filmy oraz opowiedzą jak wyglądały ich wyprawy.
Dowiecie się również jak samemu zorganizować swoją wymarzoną podróż!

Tematy referatów:
1. "Gruzja- od góry w śniegu- po piachy" - Arek Mach, Anna Gąsior, Zbyszek Mazur
2. "Ameryka Południowa w moim obiektywie"- Agata Krawerenda
3. "Asia Trip 2013: Tajlandia, Indonezja&Malezja"- Daniel Małajowicz