Strefa studencka > Aktualności samorządu > Awans drużyny tenisistów w Akademickich Mistrzostwach Polski

Awans drużyny tenisistów w Akademickich Mistrzostwach Polski

Dodano: poniedziałek, 27 maja 2013
Reprezentacja Uniwersytetu Rzeszowskiego w tenisie wywalczyła awans do finału Akademickich Mistrzostw Polski, które odbędą się w Chorzowie.

Drużyna w składzie: prodziekan d/s. Dydaktycznych Wydziału Wychowania Fizycznego dr Paweł Król, grający kapitan drużyny dr Grzegorz Domino - adiunkt na Wydziale Wychowania Fizycznego oraz dwóch studentów pierwszego roku Tomasz Adamowicz (Wydział Wychowania Fizycznego) i Michał Pomianek (Wydział Medyczny) zajęła III miejsce w półfinale strefy C w Krakowie, gdzie o awans walczyło 10 drużyn z województw: lubelskiego, małopolskiego i podkarpackiego.

Serdecznie gratulujemy!
DSC09413.jpg DSC09414-(1).jpg DSC09415.jpg