Strefa studencka > Aktualności samorządu > 50% zniżki na karnety zjazdowe w Ośrodku Kiczera Ski Puławy

50% zniżki na karnety zjazdowe w Ośrodku Kiczera Ski Puławy

Dodano: sobota, 2 marca 2013
W ramach współpracy Kolegium Dziekańskiego oraz Samorządu Studentów Wydziału Wychowania Fizycznego Uniwersytetu Rzeszowskiego z Ośrodkiem Narciarskim Kiczera Ski Puławy, pracownicy oraz studenci WWF mają możliwość do skorzystania z Kart Sponsora, które uprawniają do 50% zniżki na wszystkie usługi wyciągowe w Ośrodku Narciarskim Kiczeraski w Puławach Górnych w okresie od rozpoczęcia sezonu do 23 grudnia 2012 oraz od 1 marca 2013 r. do końca sezonu.

Osoby zainteresowane proszone są o kontakt do Pani Katarzyny Wielgos, pok. 10, ul. Towarnickiego 3B; mail: katarzyna.wielgos@urz.pl
karta_sponsora-(1).png

e-mail: inokf@ur.edu.pl