Strefa studencka > Aktualności samorządu > XVI edycja Campusu Akademickiego - ,,Solina 2011’’

XVI edycja Campusu Akademickiego - ,,Solina 2011’’

Dodano: czwartek, 14 lipca 2011
XVI edycja Campusu Akademickiego - ,,Solina 2011’’ odbędzie się w dniach 31 sierpnia - 6 września w Ośrodku WZW Jawor nad Zalewem Solińskim.

Jest to obóz dla studentów pierwszego roku i nie tylko. Tydzień wspaniałej zabawy, integracji uczelnianej i międzyuczelnianej, ciekawych warsztatów, spotkań, zawodów sportowych i niezapomnianej przygody.

Zapisy trwają od 20 czerwca do wyczerpania miejsc!
Koszt 535 zł.

Zapewniamy Ci:
• zakwaterowanie w pokojach 2-3 osobowych z łazienką,
• wyżywienie (śniadanie i obiadokolacja),
• smycz obozową wraz z identyfikatorem,
• ubezpieczenie NW,
• ochronę podczas wszystkich imprez,
• opiekę medyczną oraz teczkę uczestnika.

Dlaczego warto wziąć w nim udział?
1. Dużo wcześniej dowiesz się o wszystkich rzeczach, o które zawsze później pytają studenci pierwszego roku.
2. Poznasz strukturę swojej uczelni i będziesz wiedział do kogo zwrócić się w razie kłopotów.
3. Nauczysz się w jaki sposób można opanować stres przed egzaminami i jak skuteczniej uczyć się do sesji.
4. Będziesz wiedzieć do kogo należy skierować podanie o akademik, przedłużenie sesji, egzamin komisyjny.
5. Uzyskasz odpowiedzi na wszystkie inne pytania, które Cię nurtują, a które nie bardzo wiesz komu należałoby zadać.
6. Przede wszystkim, poznasz wielu znajomych, z którymi łatwiej będzie zacząć studia
i spędzisz naprawdę niezapomniany tydzień.

Dla nowoprzyjętych i starszych studentów zapewniamy, że znajdą czas na wszystko tylko nie na nudę! Możecie wziąć udział w licznych warsztatach, ciekawych szkoleniach, emocjonujących zawodach sportowych oraz czynnościach integracyjnych (m.in. koncert zespołu LAO CHE, występ Kabaretu Świerszczychrząszcz oraz Kacpera Rucińskiego, impreza w pianie, karaoke, ognisko z kiełbaskami, projekcje kinowe, nocny bieg na orientację, otrzęsiny).

camp-(1).jpg

Sportowe ambicje zostaną zaspokojone dzięki takim udogodnieniom jak:
• kryty basen,
• kort tenisowy,
• boisko do siatkówki,
• kręgielnia,
• sala bilardowej,
• hala gimnastyczna,
• siłownia,
• wypożyczalnia kajaków i żaglówek,
• a także plaża oraz kąpielisko.

Organizatorami Campusu Akademickiego są Uniwersytet Rzeszowski, Fundacja Studentów i Absolwentów Uniwersytetu Jagiellońskiego "Bratniak" oraz Samorząd Studentów Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Pytania i zapisy kieruj do: Kaśki:
Tel.
Mail: katarzyna.wielgos@urz.pl